Insan bir daha en delicesinden sevebilir mi ?

senelerini veriyorsun, ömrünü heba ediyorsun, canından can veriyorsun, yapmadığın yapmayacağın tek bir şey bırakmıyorsun, özlemin en hasını, kavuşmaların en güzelini, sevmelerin en görkemlisini yaşıyorsun, sevinç göz yaşını da , acı göz yaşını da en son damlasına kadar döküyorsun,binlerce defa yanıyorsun.. küle dönüyorsun.. yüreğinde bir başkasına bir damla sevgi kalmadığını düşünüyorsun.. insan bir daha sevebilir mi? bir insan küllerinden yeniden doğabilir mi?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Alışkanlıklar, hayat tarzımız, beklentilerimiz, bizden beklenilenler, sorumluluklarımız, iş hayatımız ve özel hayatımız. Günümüzde çok yoğun olarak yaşıyoruz ağır yükleri, kimi zaman hayal kırıklıklarını, kimi zaman ümitsizliklerimizi. Öyle bir zaman geliyor ki yalnız kalıp düşünemiyoruz bile, bir yoğunluk, bir karmaşa, ama ortada fol da yok yumurta da. Ne için uğraşıyoruz, ne fayda sağlıyoruz bilmiyoruz. Bütün bunlar ayağımızı kaydırıyor sanki, sağlam yere basamıyoruz.

0|0
    0|0
    • vakit kaybı...

• teşekkür ederim

• nedemek rica

• sever , çatur çutur da sevdim :D

0|0
    0|0
  • evet bu dediğin olabilen bişey ki bizzat yaşadım deli gibi sevdiğim insandan ayrıldıktan 6 sene sonra bir başkasını sanki hayatımda hiç kimse olmamış gibi delice sevdim

0|0
    0|0
  • sever ama acı sever acı hayat bunun adı

0|0
    0|0
  • bunu bende çok dusundum sen sormuşsun fıtratda olduğu için tekrar dönecektır her ne kadar sitem etsede kısacası.

0|0
    0|0
    • hayır asla bir daha dönüşü yok. öldü saydım, gömdüm saydım, yapraktı, dalından koptu rüzgara kapılıp savruldu uzaklara saydım...

• kastettıgım sevılen kısı degıl yanlış anlaşıldım konu uzerınden degıl cevabım tekrar nefretı gerı sevgıye donuşturebılır dıyorum yoksa gurur devreye gırerse aşk son bulur dıye dusunurum.

• a evet pardon yanlış anlamışım k. bakma. haklı olabilme ihtimalin yüksek

• neler unutuluyor bir bilsen. insan nelerden kimlerden vazgeçiyor bir görsen. 1 sene sonra göreyim seni aynı teklikte. adını bile anarken miden karışır. azot yapıyor hani anla.

0|0
    0|0
    • kaç 1 sene geçti ey gidim eyyyyy

• o zaman obsesifsin tavsiyem hayatında bişeylerle uğraş, yeni insanlarla falan tanış.

• yeni insanlarla tanışıp zararı hem kendime hem de hiç günahı olmayanlara bulaştırıcam ama. böyle olsun istemiorum. yine eziyet çünkü

• bence dogmaz neden dogmaz dersen o anlatılmaz yasanır

0|0
    0|0
    • nasıl yasanacaksa artık diosun. öldüm deyip durup yaşamaktan bahsediyorsun sanırım

• Sever ilişki bir sonra kinde her zaman daha oturaklı bir hal alır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kisa ve net...HAYIR..

0|0
    0|0
    • gerçekten mi :(

• ben bunu cok denedim olmadi...icinde her zaman bir sizi olacak hic sonmeyen..gunden gune seni bitiren bir aci..huzuru sadece onunla gecirdiginiz guzell guneri dusunurken bulacaksin..sonra bunari dusundukce acin artacak..yasaya yasaya oleceksin...:((

• offfffffff kii neee ooofffff...

bir daha ooooooooooooooofffffffffffffffff :(

• hımmmm gerçekten zor bir zoru .. ama bence de dönemez ... dönse bile bu çok uzun bir zaman alır diye düşünüyorum ...

0|0
    0|0
  • Sevdiğini zanneder her şey aynı gibi görünür ama değil. Aynı heyecan aynı sevgi yoktur. Bunu anlamak kolay değil anlamaya da çalışmasın kimse bence hiç hoş değil.

0|0
    0|0
    • o zaman rabbim ilk günkü gibi ilk kez gibi yaşatsın başka ne isteyebilrim ki

• Kesinlikle

Yükleniyor...