Sizin hangi söz ya da olay yüzünüzün gülmesine sebep olur ?

bana bir söz söyleyin ki hüzünü mutlu etmese bile tebessüm ettirebilsin ?evet bakalım sizin hangi söz ya da olay yüzünüzün gülmesine sebep olur kimler hangi söz ile mutlu oluyor paylaşsın herkes sevdiği ve mutlu olduğu sözleri kelimeleri bakalım mutsuzlar da belki bir nebze tebessüm eder ...

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• hmm sevdiğim olmadı için bişe diyemem.

ama olsa ben sinirliken bana birden gülmesi beni güldürürdü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugün avm de otomatik açılan kapıyı görmeyip hemen yanındaki servis/güvenlik girişi olan kilitli kapıyı neredeyse kıracak derecede zorlayan iki ergene çok güldüm..

En sonunda biri tekme atar gibi ayağını "şut pozisyonunda " arkaya çekince hemen yandaki otomatik kapı açıldı.. Yanındaki de koptu kendi de...izleyen herkes de lkascjhlkjsclac

0|1
    0|0
  • Sebebi olmasına gerek yok genel olarak kötü bir ruh halinde bulunmadığım her zaman tebessüm ederim. Ve karşımdaki insanlara karşı hep davetkar bir tebessüm takınırım.

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun üzülme ben yanındayım sözüne tebessüm edebilirim..

0|1
    0|0
    • o söz yalandan ibaret be birader...kim dediyse ilk terkeden onlar oluyor..anneler hariç..

• nankörüz sen hayatına giren hiç bir bağın olmayan insana canını verecek kadar sev canını parçayalacak olan annen için yaptığı bir yemeğe ellerine sağlık deyip gönlünü alma yabancı sevgili dediginle sabahlara konuş iltifat et...bundan daha açıklayıcı bir nankörlük tespiti olur mu ki sence?

• Haklısın evet nankörüz çoğunlukla bu böyle. Ve ne yazıkki istisnalar kaideyi bozmuyor.

• Minik bir yeterli mutlu olmam için :)

0|1
    0|0
  • çaktırmadan beni kesenlere acayip gülüyom

0|1
    0|0
  • Kahkaha atan bebekler, çocuklar herşeyi unutturuyor gerçekten

0|1
    0|0
    • bizimkiler şopar ya onlara dek gelmedim daha :D alayi canavar mahallede teror estiriyor hepsi :D 5 yaşında bebe sigara içiyor =(

• Küçük bir çocuğun masumca gülmesi ve sarılması beni mutlu eder.

0|1
    0|0
  • bekledigim bir haber var arkadasım cok didindim emek harcadım yoruldum kafa patlattım zaman harcadım zaman geldi hapis hayatı sürergibi hem onun üzerinde calıştım sosyal hayatımdan kişisel ihtiyaçlarımdan kıstım an geldi memleketten haberim olmadı örk gezi olayları 1 hafta sonra duydum gercekten bak uykusuz kaldım başıma agrılar girdi .. hatta gözlüklerimin numaraları bile büyüdu o derece ve bu anllatıklarım hiç mübala yok şimdi haber bekliyorum ve bir olumlu sonuç gelirse uzun zaman dan sonra ilk defa sevincden gözlerin dolabilir elim ayagım titrece bilir bakalım bekliyoruzzz ...

0|1
    0|0
Yükleniyor...