Platoniğinizle anılarınız var mı?

Anlatsanıza platonik aşklarınızı nasıl başladı sonunda çıkan varsa yazsın her şeyi yazın işte aşklarınızı platoniklernizi bunlarla ilgili anılarınız nelerdir?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• her şey tatile gitmemle başlamıştı sonra bir kız gördüm platonik aşka kapıldım

basketbolcuyum basket bol oynuyordu kız sonra oynaya bilir miyim dedim tabiii kiideee dedi kız çok güzeldi yanlı :D

sonra oynadım kız bana sarılmaya başladı sonrada sevgimin karşılıklı olduğunu öğrendim sonrada eve geldiğimde 4 gün boyunca ayrılık acısı çekip ağladım ne kadar üzücü değil mi :)

0|0
    0|0
    • neden kızı arayıp bulmuyorsun!

• akın beni aydınlattım şimdi istanbuldan tekirdağa gidip ayda bir taayini çıkan ast subayın kızını bulucam ayrılalı 2 yıl oldu la ne telefonu vr ne face i :D

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç yaşamadım öyle bişi ya.. ben konuşurum aga... derdimi anlatmazsam uyuyamamki.. niye bir kız için uykum kaçsın... anlatırım derdimi atarım bombayı kucağına o düşünsün. en fazla red eder.. sorunun cevabı bu değil .. biliorum idare et :D

0|0
    0|0
  • platonik aşklarım olmadı her zaman sevdamı yüzlerine haykırdım kalbimde ukte kalan aşklarım olmadı...

0|1
    0|0
  • yan dairedeki kız ilk gördüğümde koşarak kaçmıştım kendisinden hıaaa

0|0
    0|0
  • platonik yaşamdım yaylatonık yaşdım hep :)

0|0
    0|0
  • hep hüsranla sonuçlandı

0|0
    0|0
    • anlat işte anılarını

• anlatacak çok bişey yok, iki kere yaşadım, ilkinde 16 yaşındaydım söyleyememiştim 20 yaşına gelince evlenmişti o, bu arada benden hoşlanmadığını da öğrendim, diğeri de 3-4 senelik bir olay iki kere şansımı denedim açıldım ama o da hoşlanmadı, ikincisi halen tek tabanca, ve nedense halen ümidim var

• 3. defada denemelisin

Kızlar Ne Diyor 1

• Lise 1de aşık olmuştum ilk askimdi bir arkadaşımı seviyordu lise ikide bir anda mesaj attı bütün yaz dostça konuştuk nerdeyse hergün o mesaj atiyodu aklindanda o kızı cikaramiyordu lise 3 de ara ara bariz olmasada ilgimi belli ettim anladimi bilmem sonra 4 5 ay hiç konuşmadık lise sonda beni.cok seviyormuş bir kaç arkadaşımdan duydum ilgisini de cok belli ediyordu ama gerçekten sevdimi bilmem sonra lise bitti baska illerdeyiz bir kac kez konustuk ama ole bitti hiç bisi olmadı ne o adam gibi bir adım attı ne ben ole yani...hala icimde uktesi durur

0|0
    0|0
Yükleniyor...