Komşunuzun minik evladı size oturmaya geldi suratınıza tükürdü napardınız ?

Dün akşam böyle birşeyle karşı karşıya kaldımm...

Kadın karşımda oturuyor çocuğu geldi tükürdü kadın çocuğa bağırmadı bile..

Siz ne yapardınız böyle bir durumla karşılaşsanız?

Güncellemeler:
ben sadece 'sen napıyon ya?!?!' diyebildim. Yapılabilecek başka güzel alternatifler varmış tüh :D

0|0
38|66

En İyi Erkek Görüşü

• "Ohaaaa! Bilgisayarımda süper bir oyun vaaar!" deyip tam yanıma yanaştığı sırada suratına bir tokat aşkettiğimle yerden kaldırıp ehehehe komik dimi diye kandırmaya çalışırım, ağlatmamaya çalışırım. Yediği dayakla güzelce korksun yeter.

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• bişey yapmazdım sonuçta çocuk ama bir daha da evime almazdım en mantıklısı bu bence.bir daha gelirlerse kapıyı açmazdım.kapının önünde baklerlerse de ciddi bir şekilde gelmemeleri için uyarırdım.

kısacası çocuk bu herşeyi yapar zarar verilmemelidir.anne kızmıyorsa yapcak bişey yok evine almıcaksın.

3|0
    0|0
  • Çocuğun ne amaçla tükürdüğünü tam anlamış değilim..

Tükürmek aileden kaynaklanan bir olay olduğunu düşünüyorum..Çocuk terbiyesi bakımından anne-babanın sorumluluk altında olan bir tükürme olayı varsa çocukta anne-babasından da şüphelenirim.Çünü anne ile baba arasında tükürme olayları gibi çocuk görmüşse yapabilir.

Ayrıca çocuğun yüzüme tükürdükten sonra tembih eder bir daha tükürmemesi için ikazda bulunurum.Şiddete ve korkuya hayır diyorum.Çünkü çocuğun ileri zamanlarda ruhsal bakımından tamamlayacak şey çocukluğunda başlar...Bu tür şiddet ve korkuyla salınırsa ileride çocuk babasına ve annesine sorun yol açabilir...

2|0
    0|1
    • ++++++++++

en akıllıca yorum,tebrikler

• Zaten 2 oğlumla iyi anlaştığıma şükrediyorum.Dİğer çocuklar maalesef yoksunlar terbiyesinden... :) Babalık dersi almak isteyen çok aday var anlatamam...Hele ki akrabalar bana soruyor ne yapacam diye.. :)

• 1|0
    0|0
  • Gel sana odada GTA açayım :):):):) derim başına geleceklerden habersiz ! ! !

3|0
    0|0
  • Bende ona tükürür tokatı patlatır ehehehehe oynuyoz derdim:/ besmelesizmi yaptınız teyze bunu diye sorarmıydım emin değilim:/

1|1
    0|0
  • Önce bir Elhamdülillah derim.Sonra çocuğa bir çakarım nereden geldiğini şaşırır p*zevenk!

2|0
    0|0
  • Gel lan buraya itin evladı, kulaklarından tavana çivilerim seni.

Ya da sen ne güzel tükürük atıyorsun bücürük seni, hadi git aynısını anana da tükür bakalım falan diyerek güzel laf sokulmalıydı.

2|0
    1|0
  • Sen gel bakiyim odamda sana plastation oynaticamm derdim :))

1|0
    0|0
  • "Hüloğğğ" dedikten sonra , basardım tokadı.

3|0
    0|0
  • sana oyuncak vercem diyip odana götür. hazır kimse de yok çok acıtmadan bir tokat at. bir daha tükürürsen senin pipini koparırım de bak bakıyım büyüdükten sonra bile sana saygıdeğer ablacım diye hitap etmiyo mu :D

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu kırar eline verir ordanda kıçına tekmeyi basar annesinede oğlun lamadan daha iyi tükürüyor helal olsun çok iyi yetiştirmişsin derdim

1|0
    0|0
  • misafir çocuğuna hayır diyoruz !

3|0
    1|0
  • Napcan kücücük cocuğu tokatlayamazsın ki :)

1|0
    1|0
  • bişey yapamazsınki.anası "ayyyh oyun oynuyo abisi kızma kızma der"

2|0
    0|0
  • Bende Onun Surata Balgam Atardım.

0|0
    0|0
  • Refleks olarak küfür ederdim o durumda, sonra da gider yüzümü yıkarım. Çocuk işte, birşey diyemezsin ki, gerekli terbiyeyi verememişler demek ki...

0|0
    0|0
  • çocuğu karşıma çağırırım kollarından kaçmasın diye tutar öyle bir tükürürdüm ki bol balgamlı okkalı cinsinden tek tükürükle çocuğun suratını kaplardım anasıda bana tepki veririse evimdem kovardım yaaaa böyle misafir mi olur ?

3|0
    0|0
  • Basardim tokati , 360 derece donerdi ne oldugununanlayamazdi pezo

3|0
    0|0
  • Demekki o kadın çocuk yetiştirmeyi bilmiyor.

1|0
    0|0
  • Hmm.. annesi bir şey demediği için onu cezalandırmak lazım asıl..

"oğlum bak sakın tükürme insanlara..baban anana bir tükürdü sonra sen oldun" derim..

Artık ordan o çocuğu nasıl toparlar da mevzuu anlatır kendi düşünsün..

2|0
    1|0
  • Cimdi basarım anasını filan dinlemeden

1|0
    0|0
  • misafir çocuklarıyla ilgilenmem yanıma gelip öyle bişey yaparsa vururum tokatı gidip söylerse söylesin :D

0|0
    0|0
  • Git anana tukur derim.

3|0
    1|0
  • Oklavayı elime alır ya da ne oklavası direk muştayla ...

Tabi ki ayıp hiç öyle yapılırmı falan derdim çocuk işte yapacak bir şey yok annesinin kızması lazım

0|0
    0|0
  • Gel sana model araba koleksiyonumu göstereyim diye mutfağa çağırır, kafasına elektrik süpürgesinin borusuyla vururum...

1|0
    0|0
  • Herhalde evde ona suratınıza tükürmesi söylenmemiştir.Yüzümü yıkayıp onunla iletişim kurmayı denerdim neden yaptığını sorardım mesela sonra yaptığı şeyin yanlış olduğunu ona öğretmeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • link ahanda böyle tekmeyi basardım

0|0
    0|0
  • Bir şeyi merak ettim, kadınının yani annesinin giyim tarzı nasıldı?

0|0
    0|0
    • normal yani bluz ve uzun etek

• o kadının da saçı açık benim de..

bilmiyorum sebep ne amaa...

• Tükür yavrum babanın suratina

link

• Madem annesi ses etmedi kalkar bende onun suratına tükürür başka odaya geçerim bu kadar basit.

1|0
    0|0
  • Ben de onun suratına tükürürüm anlar nasılmış. Herhalde gel bir daha tükür dicek halim yok.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 38

• Gecen gun kucuk kuzenim tukurmeye basladi, ki hic oyle yapmazdi. Metodu vereyim sana aninda birakmasi gerekir.

Yapmak gereken sey : bas parmak ve isaret parmaginla firlamamizin yanaklarindan tutup birlestirceksin, agzi acik olmasi gerek yani bunun icin :D

Sor o an ona "bir daha yapacakmisin ?" diye, hatta biraz uzat sorulari ki yanaklari iyi bir kizarsin acisin "eminsin", "bak bir daha yaparsan bu sefer daha da acitirim" diye.

Sen o an sadece "taamm mhmmhmhmhmhmh" duycaksin falan ama normalde olumlu bir cevap demektir bu :D .

Bunda utancak bise yok annesinin onunde yap "ne yapiyorsun" derse sadece "tukurdu ve ona tukurmemeyi ogretiyorum" dersin olur biter :D

1|0
    0|0
  • Tekmeyi basarım suratına

1|1
    1|1
  • hiç acımam bir tane çarparım.

0|0
    0|0
  • malesef yapılabilecek bişey olmuyor. sinr bozucu bir durum. çouğa değil annesinin umursamaz tavrına sinir oluyorum. çocukları resmen şımartıyorlar

0|0
    0|0
  • Pis velet cimciklerim bir yerlerini.

1|1
    0|0
  • lan afgdsfadsfa:D

sonra vay efendim bize niye misafir gelmiyor?

0|0
    1|1
  • Tekme tokat dövmem ama bir kolundan tutar çekerim bana bak naptın sen he derim böyle yaparsan gösteririm ben sana git özür dile derm

0|1
    1|1
  • baska odaya goturup çaktırmadan çakardım ikitane totosuna :D kardesım degl bıseyım degıl o kimde tükürüyo aaaaa şımarııııkk

1|0
    0|0
  • Oyun oynamak için alırdım kandırarak bir gzl döverdim

1|0
    1|0
  • içimden delirirdim kısa ve net. ama gider yüzümü yıkardım uslu uslu

0|1
    0|0
  • terbiyesizliğe bak derdim. sizde çok güzel çocuk yetiştriyormşnz der çıkar giderdim. Kmseyi tanımam başlarım akrabaya komşuya.

0|0
    0|0
  • picchh der ağzına elimin tersiyle vururdum kesin sen yine sakinmişsin :D

0|1
    1|0
  • Gel bilgisayarda oyun aciyim sana derim geldigi an agzina tokati yapistiririm.

0|0
    0|0
  • mutfağa çağırıp döverim sonra da şikayet etmesin diye kızarım

0|0
    0|0
  • omuzlarından tutarım

sıkıca sarılıp öperim görür gününü:))yaramas<3

0|1
    0|0
  • Soteye çeker bende onun yüzüne tükürürüm :D

0|0
    0|0
  • çok ayıp senn gibi tatlı çocuklar böyle bişey yaparmı hiç diyip tükürdüğü yere çamaşır suyu dökerdim :D

0|0
    0|0
  • ahahahahajkhasbjhbfhjsa önce böyle güler sonra pijjj deyip ağzına çakarım.

1|1
    1|0
  • Elhamdülillah. Ben de yüzümü yıkayacaktım.

0|0
    2|0
  • kolunu morartana kadar sıkardım :D

0|0
    0|0
  • başıma öyle seyler gelmez komsu çocuklarından uzağımm

0|0
    0|0
  • sinirlenirim,kızarım çocuğa ama sonrasını düşünemiyorum

0|0
    0|0
  • Anneaini yaninda bisey demem biyerde kistirip cimciklerim

0|0
    0|0
  • Buldugum ilk fırsatta koluna çimdik atardım sıpanın ;))

0|1
    1|0
  • Bilgisayar oynama bahanesiyle gizlice odama çağırırdım sonrada çimçik atar ve tartaklardım :):):):)

0|1
    1|0
  • Türk kadınlarının usta olduğu bişeyi..

- Terlik fırlatırdım :D

0|0
    0|0
  • :D komik bir olay, bende ona tükürürdüm kısasa kısas

0|1
    0|1
  • vururdum bir tane

0|0
    1|1
  • Bende tükürür a kim yaptı derim

0|1
    1|1