Kilit noktası telefon numarası

Kimlerin numaraları kayıtlı olur sizde daha çok. mesela üniversitede aynı sınıfta olmadığınız birine numaranızı verir misiniz ya da ister misiniz ? hangi durumlarda olur bu ? sevgilime bir kızdan günaydın mesajı gelmişti adı yabancı değil onun okuldan biri ama sınıftan değil. mesajı okudum ve sildim o görmeden. ona da soramadım bu kim ne işi var numarasının diye çünkü gizlice okudum ve sildim. yorumlar için teşekkürler şimdiden

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kimse kimseye durup dururken günaydın mesajı atmaz

ki sen hem utanmadan gizlice karıştrıosun bir de siliosun nasıl yaparsın böyle bişeyi?

0|0
    0|0
    • senmi attın :D :D

• ahahah birbiriniz buldunuz sanırım mesajı atan ve silen D:D:D:D:

• yazık sana . 3 5 salak topluluğu bir kezban lafını uydurmuş sazanlar da atlamış her şeye kezban

Erkekler Ne Diyor 2

• niye siliyorsun ki. kız şimdi demiştir ona çoktan. bence çok yanlış yapmışsın. şu an nasıl dayanıyorsun peki sevgiline. ya seni aldatıyorsa.

0|0
    0|0
    • napmalıyım peki sence ?o kız kim sana mesaj atmıştı gördüm senin sınıfta öyle bir kız yok ne alaka mı desem ?

• okuduğumuz yerler farklı yani her dakka gözümün önünde değil. içim içimi yiyecek şimdi

• biraz sabret. açık verir. bazen onun yanına git. arkadaşlarının arasına gir.

• sen yokken diğeri yardımcı oluyor demekki haksızlık etme kıza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ortak bir dersin adam gibi muhabbetin yoksa neden veresin ki telefon numarasını.

0|0
    0|0
    • aynı bölümdeler sanırım ama sınıfları farklı

Yükleniyor...