Aldatma hakkında acıklama

Lütfen saygı cercevesinde yorum yapın adam gibi konuşmucaksanız hiç soruma cevap vermeyin saygılar şimdiden Az önce ve bu gün aldatmak için iki soruyu yanıtladım, soruyu soran arkadaş bana bir acıklama yaptı "sonun ne olucak merak ediyorum ozamanda buraya yazıcanmı" şimdi ben sevgililerimi aldatırdım birde üstüne üstün bir birlerine şikayet ederdim hepsine seni seviyorum, hayatımın anlamısın, sen beni tamamlıyon gibi cıcılı bıcılısözler sarf ederdim , hatta bir kızla cıktım ve kardeşi ile yattım evet kardeşi ile, ama herkez beni suçluyor iyide o kız bilmiyormuydu ablasıyla cıktımıda yok ben senin yanında cok huzurluyum , tansiyonuma bak yanlız bir yerlere götür aklımı senin yanında dinlendirmek istiyorum ve ablasını sorunca s..et o sana layık değil zaten salak diyor, eee ben suçluyum peki o or...pu benim altıma yatarken suçlu olmuyormu, sokaktan gecen adamları cagırsak nefessin ... ederler , acıklama yapıtımki anlasınlar gercekleri diye, ama gel gelelim beni rencide etmeye çalıştılar sanki onlara bir zararım var kötümü ettim bunları yazmakla ben , şimdi burada bani suçlayan erkeler cıkıcak onlara şunu söylüyorum kızlar size ve..seler nefessiz yapmassınız dimi.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• o da suçlu ama sen de suçlusun

0|1
    0|0
    • Tamamda anlatmakla kötümü ettim, sorusuna cevap verdime ne oluyorda rahatsız oldu

• Sen altına yatan o..nun suçuna bakmayacaksın da, kendı suçuna bakacaksın.

Kım ne dusunuyosa dusunsun yok huzurluymus vs. .. senın bır anda ıkı kısıyı ile olmaman gerekır. Ayrıca o kız da suclu bunu da gecmeyeyım.

Buraya yazma konusunda da ıstersen yazarsın ıstersen yazmazsın..senın yaptıgından kıme ne.

0|1
    0|0
    • Ama anlasınlar diye yazdık eksi manya ben oldum , birde imalı yorum yedim

sonun ne olucak mış hayret ya

• yo sorun değil ciddi olsanda,tamam :)

• Alanda verende suçlu arkadaşş :D

0|0
    0|0
  • Yorum yokk ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tamamen de sucsuz degilsin haci iki tarafta suclu senin iraden yokmu sonucta kabul etmeseydin yatmayi sendeno zaman,yada hic mi endisen olmadi kizkardesi ya yattgnizi sevgiline agzindan kacirirsa diye

0|1
    0|0
    • Tamam ben evet suçluyum ama bunu yazmakla hatamı ettim sadece benmi suçluyum burda yemin ederim acayip uyuz oldum hayır birde bana yorum yapıyor sonun ne olucak hayret bişey yaa şurda bişey anlatalım anlasın dedik tuttu beni suçladı.

• Hadi hayirli geceler

• Sanada iyi geceler.

• Resmini çaldım bu bir :D resminin anlamı nedir?

:D helal olsun ne diyeyim :D

0|1
    0|0
    • Yav bir dur sende. uyuz oldum zaten,

resmin anlamı hovardalıkla ilgili işte.

• Ee bu yüzden delikler değişiyo zaten :) Hayatın farklı olduğuna inanıyosan denemeye devam et :) Başarılar :)

• yok yok eski defterler kapandı :) saol başarı dileklerin için

• ELİNİZE YAZZIK LAN NE BOŞ İNSANLARSINIZ SİZ YA .

0|0
    0|1
Yükleniyor...