Üç Büyükler ? Üç Büyüklerden Hangisi ?

Üç Büyük Takımdan Hangisi ?

Ben : link

• Kayserispor
    11% (1)44% (4)28% (5)Oy Ver
  • Konyaspor
    11% (1)33% (3)22% (4)Oy Ver
  • Trabzonspor
    78% (7)23% (2)50% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• trabzonspor.

0|1
    0|0
  • şıklardan ts

0|1
    0|0
  • konyaspor dedim nedeni yok

0|1
    0|0
  • Trabzonspor

0|1
    0|0
  • Trabzonspor..

0|1
    0|0
  • Trabzonspor olsun :)

0|1
    0|0
  • Samsunspor.

0|1
    0|0
  • gayseriiii

0|1
    0|0
  • tabikide kartal ya black-white black-white

0|0
    0|1
  • Beşiktaş Jimnastik Kulübü

0|1
    0|1
  • İstanbul takımları dışında büyük varsa.Bu taraftar ve şehrin futbola ilgisi bakımından ya Bursa'dır ya da Eskişehir

0|0
    0|2
    • hadi ordan birinde 13 diğerinde 16 bin kişilik stad var o bile dolmuyor .

• Maç biletleri 1 lira olduğu halde stada gitmeyen Kayseri taraftarı mı söylüyor bunu?

Yoksa keko ve hamsi Trabzon mu ?

Bursa ve Eskişehir taraftar ve şehir anlamında hepsini geride bırakır

• sen herhalde güncelden baya uzaksın bizim bu sene biletlerimiz 5 tl altında değildi ve bir araştır son 5 senede en çok taraftar ortalamasına sahip olan anadolu takımı kim ? bizim stadımız tabi ki kolay dolmaz 42 bin kişi kapasteli ama hiç olmassa enaz yarısı doluyor yani bu bursanın sıtadından 4 bin kişi fazla demek. ayrıca hamsi dediğin keko dediğin trabzonlular adam gibi adamdır bursalıların lakabını söyletme bana .

Erkekler Ne Diyor 13

• Hurma pezebengi maçları satmasa ve takımı ticari emellerine alet etmese Kayseri şuanda İstanbul takımlarına kafa tutan tek anadolu takımı olurdu ama ona rağmen kayserispor diyorum :)

0|1
    0|1
    • Kayserispor'u Kayserispor Yapan Süleyman Hurmadır . Ticari Emelle Alakası Yok Bunun ! İstanbul Takımları Medya Gücüyle Futbolcunu Söke Söke ELinden Alıyor Olay Bundan İbaret. Hurma Değil Tff Hakemler Ve MEdyanın Baskısı Olmasa Kayseri Şampiyon Bile Olabilicek Düzeyde Bir Takım. Ve Bu Hurmanın Sayesinde ...

• Galatasaray

1|0
    0|1
  • üç büyük takımdan hangisi ne? domatesmi yumurtamı onu anlamadım.

senimi gırcaz gayresi olsun

0|1
    0|0
  • Trabzonspor hiçbir zaman büyük olmadı zaten. Şerefi olmayan ancak ve ancak kendini büyük zanneder. Fazlası olamaz. Kayseri maç satar GS'ye. Bu yüzden Konyaspor en iyisi şıklardan.

0|1
    0|1
    • İspatlasana Maç Sattigini ? Koyu Fenerliligin Burdan Belli . Şeref Dediğin Şike Yapmak Sanirim .

• Takip etmiyorsan, oyunu süzemiyorsan, yorumlayamıyorsan; yazma buraya. Şike şereftir mi dedik?

• hav he deme hakkımı kullanmak ıstıyorum .

• Kayserili neden sat-mı-yo-ruz dediğiniz adamları sattı yönetim haberin varmı

0|0
    0|0
    • nedenmi kardeş ? Almak isteyen takımın elinde medyagücü olursa federasyon arkasında olursa. sırf satmıyoruz dediğin için sponsorların seni terkederse futbolcun ayartılırsa elinden ne gelir ? Allah rızası için birazcık empati .

• haklı olduğun yönler var fakat Hurma fiyat arttırma amaçlı 2 büyük kulüple ayrı ayrı görüşme yapmadımı

• Yapmadi KArdeş Amrabat olayında Fenerbahçe hiçbişekilde Dahil olmadı eğer mehmet topuzu kastediyorsan mehmet topuz kayserispordann izin dahi almadan bjk forması giydi bu demirörenin ayıbıydı sen kimsinde bir takımın sözleşmeli oyuncusana takımına sormadan forma giydirirsin ? fener parasini verdi ve aldi .

• Tekirdağ.

Yeni rakı bozdu kendini... Eskiden oydu.

0|1
    0|0
  • hiç biri tokatspor :)

0|1
    0|0
  • antalyaspor

0|1
    0|0
  • mekeE ankaragücü

0|1
    0|0
  • sarı kanarya fenerbahçe...