Kafam cok karışık,ne yapmalıyım sizce

Öncelikle Merhaba...Arkadaşımın bana uygun grdügü bir arkadaşyla konuşmaya başladım 1.5 ay kadardır konuşuyoruz arkadaşım benim instagramımdan fotoğraflarımı göstermiş oda beğenmiş beni twitterdan takip etmeye başladık takip etmeye başladıktan 2 gün sonra mesaj attı konuşmaya başladık öylece bir ka. gün 3-4 gün twitterda dm den konuştuk bu aradada arkadaşıma beni sormuş benim hakkımda sana bişeyler soruyo mu beni beğenmiş mi gibisinden.Her neyse benden numaramı istedi whatsaapptan konuşalım dedi whatsapp kaldırmıyor telefonum ben bunu ona söyleyemedim tabi mesajlaşmaya başladık herşey güzel aramız iyi zaman geçti aradan...yine gece mesajlaşıyoruz aramız çok iyi iltifatlar falan ediyor bana ertesi gün mesaj atmadı ve 3 gün boyunca hiç konuşmadık en son konuştugumuzdada ben measj atmıştım sabrettim tık yok ben mesaj attım ama sinirdende deliriyorum ama belli etmedim normal konuştuk hatta o gece bana sen benim ilacımsın falan bile dedi uyuduk falan derken sabah oldu akşam oldu ses soluk yok napmalıyım sizce napmaya calışıyo

Güncellemeler:
mesajlaşmayı sevmediğini söylüyor bana sürekli ve bu yüzden whatsappa gel diyor ve benim telefonum whatsaap kaldırmıyor külüstür :(
Mesaj attığımda çok iyi davranıyor evet ama hep ben atıyorum o atmıyo buda beni korkutuyo onunda atmasını ıstiyorum doğal olarak bunu onadan söyledim hep aklımdasın ama mesaj atıcak bir konnu bulamıyorum diyor
peki ne yapmalıyım vazmıgeciyim? ama iyi bir çocuk bundan eminim

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• bir anlık heves gibi de denebilir.

ama konuşacak pek fazla şey bulamadı bence o yüzden çok ilgilenemedi diyebilirim.

1|0
    0|0
    • sadece daha cok yeniyiz o kadar sence napmalıyım

• geçmiş olsun. buluşmak istiyorsan buluşalım mı? dersin.

ama içinden geldiği gibi konuşabilirsin. sanırım konuşacak bişiyiniz kalmadıysa

yeterince tanıdım diyorsanız buluşabilirsiniz.

• teşekkür ederim.tanıdıgıma inanıyorum ama bu sıcaklar+ oruç napıcaz bide o var

Erkekler Ne Diyor 5

• önce bir insan ne istediğini bilecek bunu sana göstermeden hiç bir şekilde hiç bişeyine inanma

0|0
    0|0
  • Söyle telefonunun öyle olduğunu. Yüz yüne görüşün bir ;)

1|0
    0|0
    • Ya nasıl diyim telefonum whatsapp kaldırmıyor diye hem çocuk 5 kere dedi buluşalım diye hep bir bahane buldum

• Benim telefonumda whatsup kaldırmıyor ben herekze açık açık söylüyorum ;)

• siz oldurmaya çalışıosunuz, akışına bıraksan görceksin bikaç muhabbetten sonra biter sizin iş...

0|0
    0|0
    • sen ne yapmalıyım peki? vazmıgeçiyim? tek problem aslında mesaj atmaması sık atmıyo o kadar ben her dk.onunla konuşmak istiyorum acaba sorun bende mi

• sevdiği kızı aramamanın sebebi ehliyet sınavı olamaz.. bunu çok iyi biliyorsun.. ama kabul etmiyosun.. ünv sınavı değil bu.. bahane arıyo... lütfen...

• beni sevdiğini düşünmüyorum zaten anca hoşlanma olabilir

• O zaman skype'den konuşun.

0|0
    0|0
    • buluşmak istedi ama hep bir bahane buldum aptal gibi

• işe yaradıda merak etti ve mesaj attı :)

• Ona karşı bir sözüm olmamıştı zaten :) Tek dediğim çok fazla alışmayın. Bilirsiniz herşeyin fazlası zarardır. O sizinle konuşmayı tabiki istiyordur ama siz de gereken ilgiyi göstermeye devam edin. E daha uzatmayım ben size bol sohbetler :)

• evet fırlamanın biriyle başbaşasın dikkatli ol, üzlmek istiyosan dikkatli olkonuşuyorum birde ilaki tanıdık olmdan çıkmayan kızlara üzülüyorum

0|0
    0|0
    • çocuğu tanıyorum az çok arkadaşımın arkadaşı ama pek muahbbetimiz yoktu açıkçası tek problemşu anmesaj konusu sence napmalıyım

• sana derim ki ilgilenme arama sorma aradığındada fazla ilgi gösterme olay tam tersine döner bunu demek stemedim çünkü aklına yatar uygularsın ama işte,o adam seni kazandığı anda yine eskiye döner

• evet terslediğimde arkamdan konuşuyo bu bir gerçek zaten az yüz veriyim kendini çekiyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...