Sadece karın bölgesini çalıştıran bir hareket var mı?

arkadaşlar şöyle etkili bir hareket var mı karın eritmek için?bel,alt karın,yan karın olarak tamamen etkili bir şey varsa ltfen yardımcı olurmusunuz?başka biyerimin incelmesine gerek yok ama karnım birazcık fazla onun yok olması ve hafifte kas yapmam için yardım eder misiniz?diyet zaten yapıyorum bu arada

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• mekik var,mekiğinde kendi arasında yan mekik gibi hareketleri var link şurdan bakabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karın inceltmesi en zor yerdir. Tüm vücuttan eritmen gerekir. Ayrıca mekik vb hareketler inceltmez tam tersine kalınlaştırır

0|0
    0|0
    • aslnda sıkılaşmasını istiyorum erimek de değil ama yan karın var baya

• İnceltmesi en zor yer beldir.Mekiğin karını kalınlaştırdığını kim söyledi?

• mekik kasları geliştirdiği için yağların da önde durmasını ( göbeğin çıkmasını) sağlar

• kardiyo +mekik

0|0
    0|0
  • mekik zayıflatmaz fakatkoşarak ya da bisiklet sürerek zayıflayabilirsin. malesef sadece karnındaki yağları eritebileceğin bölgesel zayıflama diye bir şey yok :) kardiyo ile birlikte mekik de çekersen istediğin görüntüye ulaşırsın :)

0|0
    0|0
  • allahımm benim yiğenim bile biliyor bee mekik mekik :D öğrendinmi M-E-K-İ-K :D

0|0
    0|0
    • bunu soruyorum çünkü bazılar eritmekten çok şişiriyor diyo mekik için

• atıyolar baklavaları gösterme bana :D hadi bu cevap yeter hrhalde :D

• mekik,ayak kaldırma hareketi..

0|0
    0|0
  • mekik var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en etkili mekik tir bel ve yanlar kesinlikle twist , twist yoksa bir oklava ya da şemsiyeyle çalışma yapabilirsin

1|0
    0|0
  • youtube a kadınlar için 8 dakikada karın egzersizi yazıp bulabilirsin..

1|0
    0|0
  • youtubeye karın eritme yaz çıkar..

1|0
    0|0
Yükleniyor...