Öldük cennete gittik diyelım erkeğe huri varda kadına ne var :)

namazdan çıkan bir şahıs başlamış caminin imamı ile muhabbete. laf lafı açmış ve sonunda muhabbetin konusu cennet ve cehenneme gelmiş. adam:

cennette erkeklere huri vereceklermiş doğrumu hocam.

-doğru! demiş hoca.

-erkeklere huri verilecekse kadınlara ne verilecek diye sormuş adam.

-eğer ibadetlerini eksiksiz yerine getirirlerse yani namazlarını kılar, oruçlarını tutar, zekatlarını verir, hacca gider vb. ibadetlerini eksiksiz yerine getirirlerse onlarada nuri verilecek diye cevap verir hoca.

adam oradan ayrılarak evinin yolunu tutar.

evine geldiğinde birde ne görsün, karısı namaz kılıyor.

namaz kılmakta olan karısının belinin ortasına bir tekme vurur. neye uğradığını anlamayan kadın yerden doğrularak:

niye vurdun herif der.

adam cevap verir;

bu yaştan sonra or..pu.. mu olacan kalk der..

kadına nurimi verılcek doğrumu :?

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Cennet yavrum orası, herkes sevdiğiyle olacak. Sen takılma böyle şeylere.

0|1
    0|0
  • degil. cennette kadinlarin hurilerden guzel olacagi soylenir sadece. onun disinda erkege hizmet eden gilmanlar vardir. biyigi terlememis oglan cocuklari ve memeleri yeni tomurcuklanmis ceylan gozlu huriler. kadina bir halt yok.

1|1
    0|1
  • Erkeğe huri varsa kadınada nuri vardır

0|1
    0|0
  • doğru dedin aslında bize ne verecekler acaba tabi hak edersek

0|1
    0|0
  • Cennete hakkımızı istiyoruz diye isyan çıkarırız artık

0|1
    0|0
  • Sacmalama erkeğe huri verilcekmis :D cennet açık büfe gibi herkes istediğini alıyor istediği görünüş istediği koca aklından geçmesi yeterli..Yani erkek isyerse huriside olur Huri zaten cennete olan güzellik demek yani huri erkekde olabilir ;)

0|0
    0|0
  • ne sana huri ne de bana nuri verecekler :/

0|0
    0|0
  • Nuriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.s.s.s

0|1
    0|0
  • "ırmaklarından şaraplar akacak" diyorsun,

cennet-i ala meyhane midir?

"her mümin'e iki huri vereceğim" diyorsun,

cennet-i ala kerhane midir?

3|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Şimdi kadınlara verilecek şeyi unut da bir iman tazele. Böyle fıkra mı olur ? Ay ben şaka yaptım, eğlendim, unuttum gibi bahaneleri Allahü teala kabul etmiyor.

Tevbe Suresi 65. Ayet : Ve eğer onlara sorarsan mutlaka: “Biz sadece lâfa dalmıştık ve eğleniyorduk.” diyecekler. De ki: “Siz, Allah ile O'nun âyetleri ve O'nun resûlü ile mi alay ediyordunuz?”

3|3
    2|0
    • boyle sakalari hazmetmeyen insanlari seviyorum nedense, bazi sakalara anlam veremiyorum yani

• herkese adıl olunacak o konuda sonuna kadar haklısn nefis olmyacak orda o yüzden de cınselıkle bağlnmaması lazm bu konu

• Bos soru, bos muhabbet. Kim gitti gordu geldi de kesin bilgiler yaziyorsun? İnsanlari korkutmak icin ateste yanacaksin dendi olmadi bu seferde erkekler icin orada huriler var denildi. Bakalim daha neler soylenecek?

• ne hurisi ya bu dünyada ne yaptın o kar işte yoksa o tarafta bişe yok burdaki hurileren daha güzekl olamazlar zaten

0|1
    0|0
  • kadınlara nuri verceklermiş, hem de 25cmlik nurilerden :))

0|0
    0|0
  • senin neslin tükenmedimi lan? s.ktir

0|0
    1|0
  • ya ulan ne adamlar bu müslümanlar anca kafaları sex te ya din adamları hep diyo yok 100 huri verilcek yok 70 erkek gücü yok penisin hep ereksiyon halinda kalıcak filan bune mk ya kadınları hep sex objesi olarak görüyolar mk bu ne ya mk böle din mi olur

1|1
    0|0
    • gzlıden yazmyaydında kızlrın hepsi su laflrından dolyı sana tav olaydı olamzydı :)) sex amaçlı düşünmüyoruz zaten

• yo onun için demedim ateistimde :) din tüccari çok türkiyede doknuyo :)

• NUri :D alço değil ama sade NURİ bize huri onlara NURİ :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...