Sıze bir sorum olacak acaba yardımcı olacakmısınız bana

uzun süredir aynı iş yerinde hatta aynı odada biriyle çalışıyorum cocuk 24 yasında ben 21..cocuğun sevgilisi de var ama türkiyde bazen konuşurdu.ilk zamanlar onunla nasıl çıktıgını anlatıyordu bana..sonra küçüklüğünü anlatıyordu.derken bigun bana benden hoşlandığını söyledi.ben dodnum kaldım.bişey diyemedim sadce söylediğim tek şey sevgilinle aranıza girmek istemem dedi.konusmuyorum onunla daha öncede onunla olmayacak gibisinde sözler söylüyordu ben takmıyordum allah büyük kavuşursunuz derdim.neyse bu gecen haftadan beridir sürekli bana yakınlaşmaya çalıştı ben kaçıyordum tabi kokumu bile beğeniyordu bana sen gittikten sonra oda sen kokuyo diyordu.akşamları sırf beni görmek için ablamları çaya davet eder bir cafeye giderdik.şimdi 2 gündür o çocuktan eser yok tamam bana iyi davranıyor halen ama o zamnki gibi değil.sizce benden vazmı geçti yoksa böyle yparak benii kaybedeceğini mi düşünüyor.lütfen yorumlarınız düzgün bir şekilde verin şimdiden teşekkürler

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• asıl sen ne istiyorsun onu söyle_?

0|0
    0|0
    • ilgi görünce istiyorum ama o böyle yapınca uzaklaşıyorum

• ilgilenilmek,beğenilmek güzel dimi :) ama diğer kızla arası nasıl acaba öğrenmelisin sonra döner dolaşır aynısı senın de başına gelebilir ...

• ilk başlarda sevdiini söylüyordu bana değil tabi başkasına söylüyordu.ama son 1 aydır ne arıyor ne soruyor kızı.

bana kimsenin arasına girmiyorsun dedi.sende huzur buluyorum dedi ama 2 gündür farklı oldu..acaba neden..

Erkekler Ne Diyor 4

• Unut gitsin gönlü ayran olanın çalkalayanı çok olurmuş hem.

0|1
    0|0
  • senin ne istediğine bağlı

0|0
    0|0
    • ben istiyorum dersem olacak mı peki

• ayrıca iletişim derken mesaj falan mı atıyım napıyım?

• çıkışta birlikte yürüyün neler yapacağını söyleyemem doğaçlama gidiceksin nede olsa :)

Şu an mesaj at emin ol bu saatte senden hiç mesaj beklemiyordur yani senin atacağını hiç sanmıyordur bu onu şaşırtır ve sana cevap verir emin ol :))

• bunun niyet kötü kolla g... :)))

0|0
    0|0
  • Neden bu kadar uzun ki be gülüm?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmiyorsan istemiyorsan bunun ne önemi var ?

0|0
    0|0
    • ilgi görmek güzel bişey

• genelde 16 - 18 yaşındakilerin hoşuna gider bu ilgi görmeler... :)) Bence o yaşı çoktan geçmişsin. sevmediğin birisinin gösterdiği ilgiden ne hayır gelir sana ne yararı var :))

Yükleniyor...