Zina ve sevgi ! arada kaldım yardım edin lütfen ?

Bana yardım edin kendinizi benim yerime koyarak düşünün ve cevap verin lütfen.

Ciddi ve uzun süreli bir ilişkiniz var yaşadığınız güzel ve kötü günleriniz var sevdiğiniz sizinle birlikte olmak istiyor yani zina yapmak.Siz zina yapmak istemediğinizi söylüyorsunuz o bunun bir ihtiyaç olduğunu ve sadece sizinle yaşamk istediğini söylüyor siz istemediğinz için sizden soğuyor ve birgün bunun yüzünden ayrılık olabilir Şu an seninle konuştuğuma şükret diyor...

KIZLAR: siz olsaydınız bu durum karşısında ne yapardınız başınıza geldimi buna benzer bişey ?

ERKEKLER: her erkek böylemidir bunun yüzünden sevdiğinden soğur ve ayrılmak istermi cinsellik benim sandığımdan dahamı önemli daha evlenmeden ?

İnsan bunun yüzünden nasıl sevdiğinden soğur hayallerim yıkıldı resmen zina bu sonuçta ben ahireti düşünerek hareket ediyorum ikimizin iyiliği için en iyi yol evlenmek ama evlilik için imkanlar Şu an el vermiyor cinsellik yüzünden de ayrılmak istemiyorum.

Çok çaresizim kendimi öldürecek duruma geleceğim en iyisi zina yapmamak biliyorum sevdiğimi kaybetmekte istemiyorum orta yolu nasıl bulacağım ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
Verdiğiniz cevaplardan dolayı size teşekkür ederim...

0|0
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki zina değil sevgi. Önemli olan sevgidir. Eğer sevgiliniz sizi cinsellik yüzünden bırakıyorsa o zaman o sizin değmez. Siz daha iyilerine layıksınız. Aslında suç sizde değil. Hemcinslerinizde. Bazı hemcinsleriniz ya gösterip milleti kışkırtıyor ya da onlarla beraber oluyor. Bu yüzden de erkekler birlikte olacak kız peşine düşüyorlar. Zina yapıp günaha girmektense sizi cinsellik için isteyen sevgilinizden vazgeçin bence. Çünkü sizi gerçekten sevse sizi bırakmaz. Ama onun istediği cinsellik olduğuna göre sizi bırakıyorsa demekki sizinle cinsellik için sevgili kalıyor demektir.

4|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kusura bakma da tüm erkekler o hedefe ulaşmak için aynı yalanı söyler seninle yaşamak istiyorum :D İlişkiler cinsellik üzerine kurulmaz tamam ihtiyaçtır ama partnerin istemiyorsa bunu karşılamak için alternatif yollar var adam resmen sana pislik muamelesi yapıyor seninle konuştuğuma şükret ne demek ya kendini ilah ilan etmiş inek. Koy götüne tekmeyi gitsin kiminle yatarsa yatsın saf olma bu kadar.

4|1
    0|0
  • aslında hak ediyorsunuz beyinleriniz kuş beyni orada günah diyorsun ve bize soruyorsun ikinciside madem eviliği zinaya bağlıyor hani sevgi bunun neresinde ama yeter lütfen seviyoruz demeyin sevmek aşık olmak bu değil seni seven böyle yapmaz ve bunu bildiğin halde seni sevmeyen birini nasıl sevebilirsin, sevgi dediğin şey karşılıklı anlayışla bağlılıkla olur gerisi teferruattır. lütfen daha da milletin kafasını bulandırmayın hak ediyorsunuz dürüst erkeklere pas vermezsiniz nerede it kopuk biri var onların kucağına atlarsınız.

şuan gerçekten gerilerek anlattım bunları sinirlendim resmen ona değil sana sinir oldum!

1|1
    1|0
    • Karşındakinin nasıl biri oluğunu ne yaşadığını bilmeden böyle konuşmaya hakkın yok bana hakaret edin diye bu soruyu sormadım sorduğum sorunun dürstlükle bir ilgisi yok ayrıca !

• Her erkek bu kadar ısrarcı değildir. Israrcı olana, bunu bir ihtyaç oldğğunu söyleyene ve sizi sevdiğini söyleyen hiç bir erkeğe inanmayın.

2|2
    0|0
  • sakın zina yapma

zaten zina yaparsan seni bırakır

birde

zina yapmak isteyen bir erkekle evlenme

sana değer vermek istemeyen seni kullanan

bir insandan tüm ilişkini sonlandır

namuslu ve ahlak sahibi bir insanla evlen

2|0
    0|0
  • lan konuşturcaksınız adamı ha! onca erkek var bu memlekette. ne erkekler biliyorum ben nefsi cinsellik istiyor tamam ama karşısındaki kızı öyle seviyor ki onu kırmamak ve incitmemek için evleneceği günü bekliyor.. Ama bazı barzoların aklı evlilik öncesi cinsellik yaşamaktır.. Sakın böyle birşeye yeltenme.. Kendini kaybetmektense onu kaybet boşver

1|2
    0|0
  • Zina günah. Defolsun o erkek, seni kullanıcak sonra atıcak, zina isteyen erkekten beklentin olmasın, bırak soğusun. Sen zina yapabilirsin. Ama unutma ki bunu yaparsan eğer öbür dünyada cezasını görünce 'Allahım affeeeeeet' diye bağırıcaksın, ama artık geç olucak. ZİNA GÜNAHHHHHHHH

2|1
    0|0
  • aşkın adı zina değil arkadaşım birbirinden uzak ve birbirini çok seven insanlarda var.. her şey dokunmak öpmek temas değil bence yanlış yapıyor erkek arkadaşın

2|1
    0|0
  • Zina yapma sakın.Eğerki bu bir ihtiyaçsaki değil gider tuvalete ne işi varsa görür.Herşeyi zamanında yaşayın hayatınızı mahvetmeyin.

1|0
    0|0
  • kişiden kişye göre değişir bu durum.her erkek aynı değildir.bazı erkekler gözünden bile sakınırken bazıları farklı düşünür.bu devirde cinsellik çok önemli olmaya başladı.

1|0
    0|0
  • Cinsellik önemli evet. Ama yazında bir söz var ilginç olan "Şu an seninle konuştuğuma şükret diyor..." demişsin. Gerçekten önemli ama cinselliği senden daha önemli gören biri gibi geldi. Bana kalırsa uzak dur. Ama gönül senin hayat senin.

1|1
    0|0
  • Uyanık seni seviyor ve evlenicek dimi , hani garanti nerde elle tutulur gözle görülür ıspat bende kaç kez evlenip kara sevdaya tutulmuştum mtaki o iş olana kadar baktın iş ciddiye bniyor , hemen sorunlu erkek modu eskiyi unutamıyorum olmuyor beni boğma sıkıldım bana zamanver , off ailenle anlaşamama yalaaaaaaaaanananana yepsi yalannnna sakın inanma:):):):

1|1
    0|0
  • Her erkek istemez .

0|0
    0|0
  • Bak zina yapanların %90 pişman oluyor sana söyleyim şimdiden .) ayrıl o erkekten ilişkiden sonra heves geçtimi bırakır seni ortada sap gibi kalırsın

0|1
    0|0
  • Sevmek seks değildir.Hem biri beni o iş için sevecekse hiç sevmesin daha iyi.Zinayı araştır günahına bak bir soruna cevap bulacaksındır.

0|1
    0|0
  • Zina yapma kesinlikle

0|1
    0|0
  • bikere o erkekten direk ayrıl :))))) evlenincede böyle yapar bu...

0|1
    0|0
  • Okumadım. Zina yapmayın..

1|0
    0|0
  • ya böyle kızlara haklısın iyi olan sendin derseniz cevap verir suç sende halen sevdiğin için de işine gelmez bırakın ne hali varsa görsün...

0|0
    1|0
    • Haddimizi aşmayalım ben bir soru sordum sadece cevap istedim gelin bana hakaret edin demedim!

• Bence bıraz bekle fazla yuz verme eger senden sogursa bıraz sevış ama daha iieri gıtme olmadı ayrılllllllll

0|0
    1|1
  • sana karşı tavrı böyleyse ayrıl bukadar basit.

1|1
    0|0
  • kanmayın bunlara oyuna gelmeyin direnvajina :D

0|1
    1|0
  • eğer seviyorum dediğin insan sen istemediğin halde seni istemediğin birşeye davet ediyorsa ayrıl ondan benimde bir sevgilim var ikimizde evlendik ayrıldık uzun zaandırda beraberiz yanlızda kaldığımız günler oluyor ama asla onu sonradan pişman olacağı birşeye özelliklede zinaya davet etmedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Sevgi masumiyettir.Saf olmalidir.

Sevginin icine günah girdiginde,yanlis girdiginde masumiyetini kaybeder.

Tükenmeye mahkumdur.

Sonradan sizi sorulara,pismanliklara bogacak hic bir seyi bence yapmayin.Sevgi ugruna savasmayi gerektirir.Emek gerektirir.Sabir gerektirir.

Insanlar göz göze bile degmezken tüm kalbi ile seviyor ve düsünüyorsa,bir kelam yetiyorsa günü gün etmesine,neselenmesine...Yani yetiyorsa tek kelime kalpte tasimaya.

Bence bu soruyu hic sormamis olun.Hic bu celiskide kalmamis olun.

Sevgi bu degildir cünkü.

3|0
    0|0
  • o seni hak etmemiş..

sen Rabbine güvensene,ailene güveniyorsun da neden alemlerin Rabbine güvenmiyorsun?O sana yetmiyor mu?

daha hayırlı,seni gerçekten seven birini bulduğunda(inşaallah),ağlayarak şükredeceksin belki

Sizin hayır sandıklarınızda şer,şer sandıklarınızda hayır olabilir.Allah bilir siz bilemezsiniz..ayet-i kerime

üzülüyorsun belki ama geçecek,emin ol

sen onu yapınca kendini iğrenç hissedeceksin demi?O bunu umursamıyor

Allah katında günahkar olacaksın?bunu da

belki seni kullanıp atacak,ortada yaralı bir kuş gibi kalacaksın?bunu da..

seven insan kendinden önce seni düşünür,seni düşünse cehenneme itelemez..şimdi gülümse,anlaştık mı?:)

1|2
    0|0
  • Beni seven adam böyle söylemez ki. sırf yatmıyorum diye benimle konuştuğuna şükredeceksem defolup gidebilir.

1|1
    0|0
  • Bence ilişkiye başlarken çiftler kırmızı çizgilerini birbirlerine söylemeliler.

Eğer sen istemiyorsan, ilişki yaşama.

1|1
    0|0
  • erkek arkadasın senle evlenmek istemiyor yatcak terkedecek zina sakın yapma bu cok gyah vermeyince soğumuş gibi yapıyorhayvan defet başından bunun giblerle işi n olmasın

1|2
    0|0
  • Soğursa soğusun zina yapmayın

1|1
    0|0
  • sevse senin bir teline bile zarar vermek istemez tutup da senin istemediğin bir şey oldugunu bile bile seni üzmesi de bencillik . zina yapmayın doğru düşünüyorsun. Seni seven bekler.

1|1
    0|0
  • Gözünü aç, inanma. Birlikte olmazsanız soğuyup ayrılacakmış. Ayak yapıyor. İstediğini almanın peşinde o. Seni sevdiğinden değil. Seni istemediğin bir şeye zorluyor yoksa sonu ayrılık olur diyerek duygularını kullanıyor. İnanma.

2|2
    1|0
  • ya zina yaparsan ortada bırakırsa seni ? Ya da yaptınız Allah korusun birşey oldu ona... Taşıyabilecek misin bu durumu ?

Bu zihniyette biriyle beraber olma.. neden kızlar zina yapmazsan soğurum vs demiyorda erkekler diyor anlamıyorum yani hepsi değil çoğu ilişkide cinsellik istiyorlar... :S

Ayrıl... :)

0|1
    0|0
  • Hayir basima boyle bise cok sukurki gelmedide..sen farkindamisin sana tehdit ettiginden..

Ben olsam ihtiyaclarini gidercek baskasini bul deyip ayrilirdim..

Ne demekya seninle konustuguma sukret demeler..sanki nikahli kocan..

1|1
    0|0
  • seven adam böyle bir şeyle tehdit etmez. en başta karşısındakini düşünür. tamam bu mantıkla dizginlenebilen bişi değil, ama kendisini kontrol edemeyen ve bunu ilişki sonlandırmaya kadar vardıracağını söyleyen adamdan sana ne kadar hayır gelebilir ki. ilişkini tekrar gözden geçir derim.

0|1
    0|0
  • kimse aşkı bahane edip yapmak istemediğin bir şeye seni zorlayamaz. o nasıl aşksa anlamadım zaten.

0|0
    0|0
  • Bırak ya onun niyeti belli sevmek farklı birşey. Soğusun gitsin bırak ne bok yiyosa yesin asıl sen ayrıl sundan. Adama bak ya.

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi yaşadım ve Rabbimin yasağına karşı gelmedim yani ilişkim bitti gayette mutluyum beni cinsellik için isteyen biriyle zaten mutlu olamam. İstediğini aldıktan sonra o kişinin gözünde değerin kalmaz ona göre seçimini yap.

0|0
    0|0
  • Madem zinaya girsin istemiyosun imama bir şekilde nikah kıydırın. Erkek arkadasının yaptıgı hiç hoş degıl ama senden başka biriyle yaşamak istemiyorum demiş. Orda da uyarmış sanki seni. Zor bir durum gerçekten.

0|0
    0|0
  • Aklı fikri orada olan erkekten hayır gelmez. Yerinde olsam ayrılırdım. İhtiyacını gidermek icin mi sevgili olmuş seninle?

0|1
    0|0
  • Sakın yapma. Bizde evlilik istiyoruz ve yatalim dedi bana bende zina olduğu için istemiyorum dedim ve o da tamam beklerim dedi. Olması gereken de bu. Severse bekler.

0|0
    0|0
    • Haklısın olmamalı bende bu görüşteyim ama insanın canı sıkılıyo bende sordum herkesmi benim gibi düşünüyo diye

• Bazı durumlarda bende yanlış mıyım diye soruyorum :) demek ki herkes boyle dusundugune gore o cocukta bir sorun var

• Kendini oldurecek kadar seviyorsan, guveniyorsun da demektir. insanin sevdigiyle bu paylasimlari yasamasineden zina olsun, cok mantiksiz..boyle dusunme. mutlu olmaya bak.. cinsellik tabi ki ihtiyac, sevgilinin talebi de normal. acik ol konus onunla, istemiyorsan zorla olmaz.

0|0
    4|1
    • sevdiğiyle paylaşım sadece nikah altında olur gerisi zinadır.. kültür noktasında eksikleriniz var zaten gizli kullanıcı olarak cevap vermişsiniz ki dediğimi doğruluyorsunuz.. bilgileriniz yanlış

• öncelikle akıllı ol derim.seni gercekten sevse düşüncene saygı duyardı.yaşlarınız kaç bilmiyorum ama dayanamıycak gibiyse evliliği düşünün ama erken diyosanızda nefsinize hakim olun derim kimse yarınlarının garantisini veremez bir baktın ayrıldın yapmadan sıkıntısını yaşıyoken yaptın zaman ne hissedersin bide onu düşün kimse için değerlerinden vaz geçme orta yolu bulmak sana düşüyor kimseninde kafanı karıştırmasınada izin verme derim

1|0
    0|0
  • canım ben sevgilimle yüzeysel birşeyler yaşadım ama sonra pişman olduk oda bende daha dogrusu ilk pişman olan bendm tekrar istediginde hayr dedim insan böyle bişey için sevdiginden vazgeçemez bence

2|1
    0|0
    • Siz hala berabermisiniz ?

• Evet pişman olunacak şeyler bunlar büyük konuşmuştum heralde ondan başıma geldi

• aynen büyük konuşmamak lazım hiçbirzamn

• allah düsürmesin böylesinin eline...

1|1
    0|0
  • istemiyosan yapma

0|0
    0|0
Yükleniyor...