Belki kızıcaksınız ama erkek arkadaşımın takımını nasıl değiştirebilirim?

Erkek arkadaşım beşiktaşlı fakat çokta fanatik değil ben ise Fenerbahçeliyim fanatik onunda aynı takıma geçmesini istiyorum ama napsam nasıl geçer bilmiyorum. Nasıl yapabilirim?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bana sevgilim beiktaşı bırak fenerli ol dese 3 saniye içinde terkederim

Haddinizi bilin beşiktaş'la kendinizi bir tutmayın .

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yakında besıktaslı olursun gıbıme gelıyor:)))

1|0
    0|0
  • hop! orda duracaksın bir kere mereklıysan kendi takımını değiştir beşiktaşlı adam renkli takım tutmaz hadi eyvallah..

1|0
    0|0
  • Erkek olsan ve kız arkadaşın için sorsan sırf geyik için **ke **ke derdim ama bu durumda o da olamıyor di mi:)

0|0
    0|0
  • ilk defa fanatik olmayan bir Beşiktaşlı duydum.

1|0
    0|0
  • Niye uğraşıyosunki benim bildiğim kızlar böyle şeylere önem vermez ve erkekler takım değiştirmeyi sevmez.

0|0
    0|0
  • bence sen de beşiktaşlı ol

1|0
    0|0
  • canı alırsın takımını alamazsın :)))))

0|0
    0|0
  • kendi takımını tutan birini bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yav hiç sevmem ha. istiyosa kendi değiştirir. ben fenerliyim sevgilim galatasaraylı. ikimizde hiç böyle bir şeyde bulunmadık. değiştirince nolcak bırak.

0|0
    0|0
  • Bizde de ben Beşiktaşlıyım o fenerli ve hiç fanatik değil. ne maçı olduğunu bilir ne de transfer falan. bende fanatik Beşiktaşlıyımdır. Hiç değiştirme konusu olmadı ve ben asla değiştirmem zaten. Fanatik değilmiş işte boşver takma. Biz ne maç konuşuruz ne de takım ve çok mutluyuz.

( söylemeden edemicem ilk kavgamızı bana fenerli ol dediğinde yapmıştık yarabbiiim açtım ağzımı yumdum gözümü. şimdi yanımda fenerin f sini ağzına almaz çok şükür :) )

0|0
    0|0
  • Orta yolda bulusun ikinizde galatasarayli olun :)

0|0
    0|1
  • :D:D Boşver beşiktaşı falan gel fenerli ol bir olalım de :D

0|0
    0|0
  • Erkek adam renkli takım tutmaz.

Adamın yolunu şaşırtma ene.

0|0
    0|0
  • dert ettiğin şeye bak yahu..

0|0
    0|0