Sokakta korku neden olur?

Mevzumuz vardı yolumu kestiler konuştuk ama ben tir tir titredim, korkar bir yapım var, eve gittim sinirden ağladım neden böyleyim ben, nasıl düzelir bu durum?

Güncellemeler:
kız mevzusu. mecburum

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamen özgüven meselesi.

Daha önce fazla kavga etmemişsindir belkide hiç etmemişsindir.

Çözümler basit sağlam spor özgüvenini yerine getirir MMA , boks vs vs.

Askerlik seni adam eder.

Bunlar şimdilik uzak durumlar mı bir tane arkadaş edin kendine kuzen felan, ölümüne girişin birbirinize.. Zevkine. :D Bir zaman sonra terminatör gibi olursun.

0|1
    0|0
    • aunen kardeşin dediği gibi alışkınlık meselesi bende önceden dayak yiyodum sonra birden diklenmeye başladım sonrası geliyor zaten ;)

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir alışkın değilsindir kavgaya

0|0
    0|0
  • Gayet normal demek ki duygusalsin ne var bunda.

0|0
    0|0
  • En iyisi psikolga git. Bende yardımcı olabilirim ama sanaldan sanmam. korkunun mutlaka sebebi vardır. Yaşadıgın herhangi bir olay vs.

0|0
    0|0
  • Daha öğrenmen gereken çok şey var

0|0
    0|0
  • Erkek olacaksın birde

0|0
    1|3
    • Korkma duygusunun erkeklikle alakası yoktur, hiçbir şeyden korkmayan aşırı cesur insanların başı beladan kurtulmaz bunu da unutmamalısın...

• olabilir kendini kötü hissedme böyle durumlarda derin derin nefesler alıp olayları mantığınla çözmeni tafsiye edrim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• birkaç tane sağlam arkadaş al yanına

0|1
    0|0
  • Karşındakine korktuğunu belli edersen hep seni korkutmaya çalışırlar

0|1
    0|0
  • 1. alışkın dğeilsin 2.korkak yapın varmış. 3.sokakta ne olcağı belli olmaz birden bakarsın karşıdaki elini cebinden çıkarıp sana bıcak sallamış ya da 2 kişi birden 12 kişi olmuş herşeyi beklemeslisin sokakta

0|0
    0|0
  • Bu tür olaylara fazla girmemeye çalış. Mecbur kalıyorsan da bir spor kulübüne falan yazıl. Muay Thai öneririm. Zamanla özgüven kazanırsın korku falan kalmaz

0|0
    0|0
  • eziksin olm .d

0|0
    0|4
  • Bu özgüven eksikligide olabilir kardeşim yanına alıcaksın ekipmanları gözün kapalı git sonra :)

0|1
    0|0
  • Yolunu kesmişler, korkman normal. Adam sana lap diye bıçağı saplayabilir, muştayla kafanı ezebilirdi. Soğukkanlı olman gerekiyor. Bu tür işlerde başarısız biriysen de, mevzu ayaklarına yatmamanı öneririm.

0|0
    0|0
  • Gercekten korktun mu yoksa bı anlık oyle bırsey mı oldu

0|1
    0|0
  • Korkuyorsan bu tür işlere girme

0|1
    0|0
  • Aynen bende öyleyim.Er ryanı kurtarmak diye tom hanks'in bir filmi vardır izlemişsindir büyük ihtimal.Orda bir tane tercuman askerin sahnesi vardı.Arkadaşıyla bir düşman boğuşuyodu elinde silah vardı odaya giremiyordu falan.Ama sonunda korkusunu yeniyodu.Bi gün korkumuzu yenmek umuduyla korkmaya devam..

0|1
    0|0
  • fazla kavga etmemişsin ve insanlarla kavga etmeyi sevmiyorsun.

0|2
    0|0
  • korkma ilerde evrim değiştiriyor insan ulan biri bir laf etsede ağızını yüzünü patlatsam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...