Ergenlik döneminde yaptığınız sonrasında saçma bulduğunuz davranışlarınız neler?

Ben başlayayım. Evden kaçıp bir kaç arkadaşla parkta o sert bankın üzerinde yatmış polisin gelmesiyle cami avlusunda almıştık soluğu. Uyandığımızda hacılar sabah namazına geliyordu.

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• götü boklu bırı yuzunden maddeye başlamamdı neysekı atlattım :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• yazın postal giymek ve siyah renk kıyafetler içersinde güneşi iliklerime kadar hissetmek black metal yeahhh ! :D

1|1
    0|0
    • helal olsun.Ben askerde bile postal giymedim.

Bende metal dinlerdim ama postal değil harley giyiyordum

• evet harley heavy metal :D bız blackçiydik :

• Anneme bagirmak :( daha dgrusu sevdiklrmn kalbni kirmak gereksz yere

0|1
    0|0
  • Sabahtan akşama kadar sokakta dolaşırdım ve ağlardım salak gibi. Ama sigara,alkol veya başka bir madde asla kullanmadım,kavga etmedim,küfür etmedim,evden kaçmadım.

0|1
    0|0
  • öyle saçma birşey hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • arkadaşlarıma ailemden daha çok değer vermeye başladığım zamanlardı. saçmalamıştım resmen.

0|1
    0|0
  • Sevgilimden ayrilmistim kalemtras in jiletiyle kolumu jiletlemeye calistim, hafif bir cizik attim sonra biraz kanadi, cok acimisti 3 gun aglamistim en buyuk malligim buydu iyi ki izi kalmadi :D

0|0
    0|0
  • Seninki saçmalık değil çılgınlık:D

0|1
    0|0
  • Atarlı davranışlarımdı neyse yıllar geçti darısı ergenliği atlatamayan gençlerin başına diyeyim.

0|1
    0|0
  • Evden kaçmam gerçekten çok saçmaydı onu biliyorum.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim çocukların bana olan ilgisine kanıp onlara açılmıştım. Şimdi başka bir mallık gelmiyo aklıma :D

0|0
    0|0
  • bi erkeğin yüzüne gidip senden hoşlanıyorum demiştim ne zamanlardı be .. :D

0|0
    0|0
  • Atarli ergendim ben kendi kendime triplere giriyodum harbi malmisim ya :D

0|0
    0|0
  • Saçma sapan hareketler yapmadım

0|0
    0|0
  • Annemlere çemkiriyordum sürekli :D

0|0
    0|0
  • Yan komsuya lazer tutuyodum saflar telaslaniyolardi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• seksin her pozisyonunu denemiş yaratıcı birşeyler arıyorduk.. makatımla kız arkadaşımı öpmeye çalışmıştım..

0|1
    0|1
  • Bendensin.Bende kaç gece arkadaşlarla bankta nezarette kaldım hatırlamıyorm.

0|1
    0|0
  • Rapperlığa özeniyordm bol elbiseler baskılı elbiseler yan model sapka aman :D ne saçma seyler :D sigara ile poz cekipde begenmemeler felan :D ( içtiğimde yok )

0|1
    0|0
  • herşey saçmaydı ..

0|1
    0|0
  • Dürbün alıp evleri gözlediğim olmuştur. acaba perdesi açık olupta açık saçık kadınları görürüm durumundaydım. çok film izliyordum çok

1|0
    0|0
  • henüz bakir ve meraklı zamanlarımızda geciktirici alıp mast yapıoduk ahahaha min 45 dk

0|1
    0|0
  • şarkıcı kader'e mektup yazmıştım küçük ibo'yu sivrilttiğin elinden tuttuğun için helal olsun diye

0|1
    0|0
  • yabancı şarkı dinlemek onları örnek almak harbi salakmışız

0|1
    0|0
Yükleniyor...