Antalya'da spor salonuna giden var mı ?

Biz iki kız spor salonuna başlayacağız hangisine başlayalım en çok yakışıklı zengin kaslılar hangisinde giden bilen var mı ?

Güncellemeler:
Maksadımız spor yapmak yoksa erkek her yerde bulunur
Evlenilecek düzgün bir erkek aramak suç mu nasıl arıyalım ?
Gerizekalı erkekler kız görünce hepiniz bakmayı biliyorsunuz yoksa sizler zengin yakışıklı kaslı değilsiniz ona mı bozuldunuz çok ayıp bozulmaktada haklısınız tabi vasıfsız olunca böyle oluyor :D

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Zenginini bilemem de spor salonunun %65 i zaten kaslı erkeklerden olusuyor.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Babamın spor salonu var ama tabi ki söylemem çünkü, * kaydı kabul etmiyoruz, spor yapmaya geliyor insanlar. Sizin gibi niyeti bozuklara yer yok..

"Güncelleme: Maksadımız spor yapmak yoksa erkek her yerde bulunur " ?

"Güncelleme: Evlenilecek düzgün bir erkek aramak suç mu nasıl arıyalım ? " ?

iki güncelleme arasındaki kopukluk, hala belirsizliğini koruyor sayın seyirciler ...

0|1
    1|0
  • ahaha bizim salonada sizin gibiler geliyor. işimizi görüp atıyoruz sokağa mallar hala yavşamaya çalışıyor

0|5
    1|0
  • açık sözlüsün sevdim. villama gel seni çalıştırıyım. konyaaltındayım

0|3
    1|0
  • Arkadas ortaminda arayin :D gidipte kasli yakisikli zengin die spor salonunda degil :) lan ne komiksiniz ya :) beyin fukaralari

0|2
    1|0
  • zengin yakışıklılar sana bakıyor mu

0|1
    0|0
  • Maksadın spor yapmaksa ''en çok yakışıklı zengin kaslılar hangisinde'' sorusu ne o zaman? Ergen misin velet misin amacınız ne ? Sen spor salonuna değil de psikiyatriste git

0|3
    1|0
  • Iste kafasi o. Olan varliklar :)) bedeniniz bakire olsa ne olur diin bakim :) kim bakar size.

0|3
    1|0
  • iyi tamam iyi istediğin cevabiı vereyim yaşam hastanesinin arkasında park var yaşar zorluer apartmanının orda , aletlerde güzel basketbol falanda oynabiliyosun, hatta istersen gece 2 gibi fiskiyeler çalışıyo yüzme havuzu efekti yapabilirsin. bizde arkadaşlarla terasta mangal başı rakımızı yudumlayıp türk kası göbeklerimizi kaşır kendi sporumuzu yaparız :)) bedava ve zengin erkek çok :))

0|0
    1|0
    • yinemi eksi*doğru söyleyen 9 yorumdan kovuluyomuş gerçekten :) sizlerin karşısında eksilerimle varım :)

• benim gittiğim yere gelin

1|1
    0|0
  • en güzeli al bir koşu bandı koy televizyonun önüne aç uydudan bir Amerikan body shopping kanalı , hem zengin hem kaslı erkekler ohhh miss valla .

0|1
    1|0
  • istanbul olsaydı olurdu

0|1
    1|0
  • Bende Antalyada oturuyorum.Spora gitcektim ama sırf sizin yüzünüzden gitmicem amk :)

0|3
    0|0
  • ERKEKLERLE BYANLARIN AYNI SAATTE GİRİEBİLİDİĞİ BİR SALONA GİT OZAMAN

0|0
    0|0
  • Tipini merak ediyorum sen yakışıklı kaslı ve zengin erkeği hakediyor musun acaba :))) Bizim kızlarımızın hepsi mi kezban olur arkadaş sen nesin ki ne bekliyosun ?!

0|3
    1|0
  • salaklar evriminizi tamamlayın önce

0|5
    1|0
    • Bak artı vermişler bence bu senin zoruna gitti hahahah :D:D

Kızlar Ne Diyor 2

• hey Allahım ya flörtte sorsaydın bari,spor değilki amacınız

0|1
    1|0
  • :D o amaçla hiç bir yere gitmeyin bence..

o kadar zorlanıcaksınız ki halinize erkekler gülecek..:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...