Kol kola giren erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Dün malum her zamanki halim antrenman yaparken,bir de baktım orta yaşlarda 2 adam kol kola girmiş,üzerime üzerime gelecekler sandım..

Neyse ki korktuğum başıma gelmedi..

Çok gayimsi bir hava yaratmıştı açıkçası..Siz olsanız ne derdiniz?:(

0|0
9|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• samimi olduklarını düşün :)

1|0
    0|0
  • hand to hand bir mod varsa bırak seni ben bile korkar ve şerit değiştiririm..

Ama kol-kola asker arkadaşı vaziyetiyse korkmana gerek yok.. Zaten o samimiyette insanlar değil seni beni, Angelina Jolie'nin ameliyatsız halini görseler bile "saygılar bacım" der geçer..

O derece naif ve kalenderdirler..

(Az sonra arkadaşlar geliyor.. Yine de neme lazım kol kola girmeyelim.. Şeytan doldurur :))

1|0
    0|0
  • o değil de şu suriyeli mültece erkekler caddelerde, parklarda felan el ele tutuşup rahat pozlar veriyorlar:O yerli hemcinslerime kötü örnek oluyorlar:@

1|0
    0|0
  • El Ele Görürsen Tırs .

1|0
    0|0
  • Nekadar fesat dedikoducu bir milletizya kankasidir akrabasidir yillardir gormedigi arkadasidir birde musluman bir ulkeyiz guya bizim kadar iftiraci millet daha yok

1|0
    0|0
  • avrupada yaşlı el ele gezen yaşlı dayılar gördüm seninkide sorumu yani:D

1|0
    0|1
  • Usta birliğine gittiğim gün, benim devre ile gelen bir kaç arap asıllı ve Urfa'lı elemanlar vardı.

Adamlar hemen hemen hiç Türkçe bilmiyorlar bir de..

Bu elemanlar, her boşlukta, birbirleri ile elele tutuşup öyle geziyor ve muhabbet ediyorlardı..

Ulan diyoruz nedir abi bunlar böyle?

Kapkara adamlar elele geziyor lan!

Askeriye gibi bir yerde hem de!

Meğerse bunların orada öyleymiş.

Hani, samimi bir davranışmış bu, çocuk samimiyeti gibi..

1|0
    0|0
  • görünüş önemli.Gayimsi ise bayanlarla uzakan yakından işleri olmaz diye tahmin ediyorum.Ama keyifli bir sohbet ederek ilerliyorlarsa samimiyetten dolayı olabiliyor bunu sık yaşıyorum çünkü :)

1|0
    0|0
  • Ya vallahi bende pek sevmiyorum ama. okul ortamı olsun ya da arkadaş ortamı abi illah koluma giricek şu erkekler. hayır amaçları arkadaşça ama işte senin gibi dışardakiler yanlış anlıyor

1|0
    0|0
  • Öncelikle iki erkeğin kol kola girerek yürümesi bazı kültürlerde dostluk, kardeşlik anlamına gelir. İkincisi dışarda kol kola olan iki eşcinsel de görebilirsin o zaman tepkin ''ayy çok korktum üstüme gelecekler diye ayhh'' gibi mi olmalı. Gayimsi hava yaratmıştı ney lan!

Çok sikko bir soru olmuş nerden tutsan elinde kalır. Ayrıca en iyi cevaba da sokayım afedersin.

1|0
    0|0
  • Çok anormal.

1|0
    0|1
  • Tercih meselesi hiç bir şey demem umursamam da bakışlarımla rahatsız da etmem :)

2|0
    0|1
  • Biri kör ya da görme kaybı olan biri olabilir diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • sen de mi brutus

1|0
    0|0
  • Yakın 2 dostturlar ne yani .(

1|0
    0|0
  • ayıptır söylemesi bir arkadaşımın 10 yaş büyük erkek arkadaşı var. tatile gitmiştik otel odasından çıkmıyorlardı

1|0
    1|0
  • toplumun aksine geyşa demem arkadaş olabilirler

1|0
    0|1
  • Biz onu mitinglerde yapiyoruz saflari siklastirmak icin ^^

1|0
    0|0
  • sevgili gibi kolkola girmek var dost gibi var ikisini ayırmak lazım

1|0
    0|0
  • boş ev lazım mı derim ne diycem

1|0
    0|1
  • Sınırların zorlandığını düşünmeye başladım :)

umarım ben denk gelmem

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 9

• Kalbiniz temiz olsun hiç aklıma gelmedi :D

2|0
    0|0
  • El ele tutuşan iki erkek, eli silahlı iki erkekten daha mı fazla rahatsız edici? Sen belki böyle bir mukayese yapmadın ama, sözlerim bizim de içinde olduğumuz topluma.

2|1
    0|0
    • amaç eğlenmek ya..bir şey olduğu yok,bir anda öyle görünce öyle düşündüm,herkes düşünebilir.

• eğlendiğin konuları dikkatli seçmeni tavsiye ederim. kimi insanların hayatıyla, yaşama ve hissetme biçimiyle dalga geçiyor olabilirsin ki bu da hiç hoş değil.

• Samimi olduklarını düşünürüm sadece.

2|0
    0|0
  • gay diye düşünürüm

1|0
    0|1
  • şakasına yapıyorlardı lisede iken =D

1|0
    0|0
  • Adanalıdır onlar.

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey düşünmem

1|0
    0|0
  • Biz de giriyoruz erkekler girince hemen kötü düşünmemek gerek.

1|0
    0|0
  • ben elele bile gördüm bizzat tanıyorum e ne diyelim hayırlısı olsun :D :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...