Eniştem ablamı seviyor mu dedi neden?

eski sevgilimin karısı bana kardeşının facesınden mesaj yazmıştı tanıdığını çaktırmadan ben onu tanıdım ama bende çaktırmadım. sonra ben fake hesap açıp baldızını ekledım konuşturdum enıştenı tanıyorum arkdştık falan dedim. o da bana eniştemi bir konuştursana neden kızları ekliyosun karını sevmiyor musun diye sor dedi. tutturdu ki ablamı sevip sevmediğini bir öğren. sizce neden bu kadar ısrar etti bu konuda? başka kızları eklıyor diye mi ablasını sevıp sevmemesını merak etti insan sevgiden emin olmaz mı sevse hemde baldızı sordutuyo?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla bir şey anlamadım bu entrikadan. dikkat edilirse hikayenin kahramanlarının hepsi kadın. erkekler bu kadar dolambaçlı düşünemez zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• enişte baldız kim kime belli değil.O evde nolyor? :))

2|0
    0|0
  • Araştırdıgı şeye bak ahahahaha 007 seni:):):

1|0
    0|0
  • göz koymuştur :)))

0|0
    0|0
  • çok ilginç bir durum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten baldız, hem soruyu sorup hem de cevabı vermiş :) Birde şöyle bir durum var. Bunu baldızı sorana kadar, karısı kocasına sorsa daha mantıklı değil mi?

Demek kia, baldızda enişteyi tanıyor ki ablası adına bu soruyu teyyit ettiriyor. İnsan normal bir arkadaşlık kuramaz mı? Kızları ekliyor diye altında bir pislik aramaya ne gerek var? Belki o da başka erkekleri ekliyordur. Fakat o zaman onlar arkadaştırlar.Erkekler kızları ekleyince altında bir bit yeniği ararlar.

1|0
    0|0
  • eski sevgilisisin ya aklı sıra laf almak istiyor senden karısı o yüzden de kardeşini kullandıttırıyor

1|0
    0|0
  • Sevior mu sevmior mu ogrenıp ablasına yetıstırıcek:)

0|0
    0|0
    • iyi de neden merak ettii şüphelendikleri birşey mi var acaba

• Sanırım.Bence uzak dur basına patlamasın

Yükleniyor...