En uzun kaç gün konşmadınız

sevglınızle en uzun nekadar konşmadınız kavga ettınız diyelim bız 3 saatı geçti ve mesaj atmayı düşünmüyorum artık onunda umrunda deglım yazmıyo

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• ben 21 senedir konuşmadım halende konuşmuyorum tanımıyorum bile kendisini

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 gunu gecmezdi tartismanin siddeti sinirlari zorlasa bile lakin son donemde ettigmiz bir tartisma sonunda 1.5 ay kadar gorusmedik veşu anyine brlikteyiz daha fazla ozen gosteriyorum partnerime ve onunda ayni seyi yaptigini gorebiliyorum

onemli olan karsinizdaki kisi buna deger biriyse herseyi bosverip onu mutlu etmeye odaklanmak.

0|0
    0|0
  • :) iki sene oluyor konuşmayalı :):)

0|0
    0|0
  • 1 gün boyunca konuşmadım ama haketmişti. sadece erkek arkadaşları vardı ve hep onların arasındaydı. bana bir daha konuşmicağını söylemesine rağmen yakalamıştım. yoksa normalde uzun süre küs kalamam

0|0
    0|0
    • ne guzel hemen afetmışsın. bızde hıc öyle olmuyor ben artık dayanamıyorum onlada olmuyo zaten

• :))

• bunlar yüzünden biz de arada kaynıyoruz işte odun diye :S

• 3 gün ben inat o inat sonunda atmıştı ey gidi günler

0|0
    0|0
    • 3 gün mü azmş yinede

• hep aynı şeylerle karşılaşıyorum kimse kimseyle ilgilenmiyor takmıyor buluşmuyormusunuz peki ?

• buluşuyoruz..

• sevgilim olsa cevaplardım :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biz bugün ayrıldık desek dayanamaz yarın barışırdık anca 1 gün küs kalabilirdik, geçen sene ayrıldıktan sonra sanırım 4 ay falan konuşmadık.

0|0
    0|0
  • 1 Haftadır konuşmuyoruz be şükür et.

0|1
    0|0
  • 1 bucuk gun yanlış hatırlamıyorsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...