Sevgilim biz bir süre ayrıyken mankenlik yapmış..

Sevgilimle 6. aydayız ve gerçekten çok güzel bir kız benden 2 yaş büyük olmasına rağmen çok iyi anlaşıyorduk fakat 3 ay önce tartıştık ve ayrıldım ayrı olduğumuz süre içerisinde ismi lazım değil bir mağazayla anlaşıp mankenlik yapmış ve bunu ben 6 gün önce avmye gittiğimde gördüm sinirim tavan yaptı sürekli arıyor fakat konuşmuyorum şu an sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Bu gün sevgilimle birlikte gezmeye gittik mağazada görüp fotoğraf çektirmek isteyen çalışanlar oldu orada birşey demedim kabinde kıyafet denerken koridorda iki oğlanı. konuşmalarını duydum tartışma çıkardım sevgilim sesini çıkarmadı fakat kırgın olduğunu hissediyorum ne yapmalıyım?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen afişlerden vsmi gördün?

0|1
    0|0
    • evet

• Hayırlı olsun inşallah mutlu olursunuz:) Herşey için birbirinizi üzüp yıpratmayın.Silamda söyliyin gizliden :D Teşekkürler gül için.İyi akşamlar

• Önemli değil iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• konuyu aç bakalım ne dicek

0|0
    0|0
  • kiskanmissin :) kiza telefonu ac ve konus

0|1
    0|0
    • kıskandım evet ama yaptığı yanlış çünkü etraf abaza kaynıyor

• olabilir, yani cellalenecek bir durum yok burda :)

• yahu biz burda iliski danismani miyiz :D olgun davran boyle sacma tartismalar cikarma :D ayri yere al kizi konus, fotograflar cekinmeni istemiyorum tanimadiin insalarla falan, manageri misin ya sen :) olayi abarttiniz ha foto cekimleri falan... neyse, kolay gelsin size

• bir sey olmaz aklını dağıtmak istemiştir sonuçta şimdi yapmıyor değil mi ?

ona kızdığını ama bir daha böyle bir şey olmaması gerektiğini söyle

0|0
    0|0
  • Konuşarak her şey hal olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Mankenlik var mankenlik var derecesi ne ben olsam ben de sinirlenirdim ama ayrıyken yapmış bence konuş

0|1
    0|0
  • eee, nolmuş ki? burda sorun yok ki

0|0
    1|1
  • Bence konus magaza da ne tur kiyafetle satilio mesla bikini vb sylerse biraz kiz ama normal elbis ise bence hemen baris

0|0
    0|0
    • Bir yaz katoloğu

• Bak mesela bikin mayo boyle acik seyler yani yari ciplak sekilde mankenlik mi yapti yoksa elbise ttisort kazak gibi seylerle mi

• Ya standart kıyafet mini etek falan bikini giyse hayatta konuşmam. sorun oda değil

bunu yaptıktan sonra bana söylemiyor. ve Daha 3 ay inmeyecek o afişler yani belki her geçen kişi Kaşar diyor nerden bilebilirim..

• anlat olm derdini deki türk erkeği kaldıramaz bunu yapmıcaktın böyle bişeyi ayrılıyorum de ayrıl o resme bakıp asılanlar of taş diyenler vardır elbet çok ters

0|1
    0|0
Yükleniyor...