Dişlerimden gerçekten utanıyorum.

arkadaşlar merhaba, 20 yaşımdayım ve üniv. öğrencisiyim. küçük yaşlarımdan beri dişlerimin ön kısmı ayrık yani şöyle; ön kısım açık ve ön kısımın yanında yer alan dişler de ki zaten benim üstten 2 dişim çıkmamış. çocukluğumdan beri ömrüm diş doktorlarında geçti, hep bir umut gittik ama hiçbir sonuç alamadık, anca yapay diş olur o da 10 yıl sonra düşer, dişsiz kalırsın dendi. ama bu olay beni çok üzüyor, hiçbir şekilde gülemiyorum insanların içinde, fotoğraf çekinmekten bile nefret ediyorum, konuşmamayı tercih ediyorum arkadaş ortamında, gülsem bile sürekli ağzımı kapatıyorum. hep insanların dalga geçeceği ihtimali geliyor aklıma ki ilkokul-lise döneminde çokça geçilmişti. dişlerimin düzelmesi için neler yapmazdım ama hepsi boş.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• annemin de senin gibi köpek dişleri çıkmamış, süt dişlerinin ardından köpek dişi yokmuş yani 25 yaşında mı ne kırmış onları yanlışlıkla zaten süt dişleri daimi dişler gibi dayanıklı değil. düşün 25 sene önce ilk implant yapılanlardan biriydi annem şu ana kadar hiç bir sorunu yok.elma ceviz bile ısırıyor yani. şimdi implant teknolojisi de çok gelişti bence sen doktorları yanlış anlamışsın komple çenesini bile implant yaptıranlar var. dişçilikte imkansız diye birşey kalmadı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• biraz geç kalmışsın ama onlar düzeltilebiliniyor. bir diş doktoruna uğra

0|0
    0|0
    • hayır düzeltilmiyor maalesef, ben her sene düzenli olarak giden bir insanım neredeyse ki prof.doktorların bile bakmışlığı var ama olmuyor

• dandik değildi ama neyse.

• resmen bilgisiz işte :D

• bi resim var mı

0|0
    0|0
  • Disciligi de iyi biliriz biz

0|0
    0|0
  • dişlerivin resmi var mı?

0|0
    0|0
  • utanma diş teli taktır

0|0
    0|0
    • diş teli takılmıyor maalesef.

• boşuna takıyorsun önemli şeyler değil bunlar sıkma canını

0|0
    0|0
  • diş teli taktırt

0|0
    0|0
  • impadent var saçmalama vidalıyolar ömürlük diş babanem yaptırdı

0|0
    0|2
  • bana çok sempatik gelmiştir o tarz dişler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...