Adet gecikmesi hakkında sorum olacak;

Genelde ay sonunda adet görüyordum, en son 29 mayısta adet oldum ve 1 hafta kadar sürdü. sonra haziranın ortasında yumurtlama akıntım geldi fakat haziranın sonunda adet görmedim. Temmuzun ortasında da yumurtlama akıntım geldi, 4-5 gün önce de göğüslerim şişip ağrımaya başladı bugün de kasıklarımda ağrı hissediyorum fakat adetimin 2 aya yakın bir süre gecikmesi ve bu dönemde 2 defa yumurtlama akıntımın olması normal mi? cinsel ilişkiye girmedim. Kızlardan ve bilen kişilerden yardım bekliyorum

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Stres ve havadan dolayi olabilir. Gayet normal canım benim. Agrilarin erkende başlayabilir. Olman yakindir dert etme

0|0
    0|0
    • 2 defa akıntım olunca ve 2 aya yakın adet olmayınca ister istemez aklım karışıyor, teşekkürler cevap için :)

• Rica ederim canm :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Hamile olma ihtimali olacak birşey yaşadın mı ?

Bazen, göğüs ve karın ağrıları adet değil, hamileliğin habercisi olabiliyor.

0|0
    0|0
    • Hayır cinsel ilişkiye girmedim, yaşamadım

• Cinsel ilişkiden öte, bir insanın hamile kalması için onlarca yol vardır. Mesela, sen erkek kardeşinin yatağında yattığsan, o da senden 5-10 dakika önce oraya boşaldığsa, birbirlerini çekerek kızken hamile kalma durumuna bile düşebilirsin. Halk dilinde spermlerin oda sıcaklığına nüfuz ettiği an öldüğü söylenmekte. Bu kısmen doğrudur. Ancak spermler aktığında sıvının havayla bütünleşmeyen kısmındakiler canlı kalır, ve bir temas durumunda hamilelik söz konusu olabilir.

• erkek kardeşim yok ya da herhangi böyle bir duruma maruz kalabilecek bir ortamda da bulunmadım :) teşekkürler yorumun için

• stress, hastalık, günlük programınızda değişiklikler ve kullandığın ilaçlardan kaynaklanıyor olabilir...

0|0
    0|0
    • hastalığım yok, stres olabilir, günlük yaşantım standart, mide ilaçları dışında pek bir ilaç kullanmıyorum aslında

• 29 Mayıs heyoo :D

sorun olmaz sıkıntı yapma.

bazen tek yumurtalık tan önce gelir sonra diğerinden de gelince olabilir böyle şeyler.

0|0
    0|0
    • Anlamadım tam olarak anlatmak istediğini :D

• adet görmedim hala

• inş görürsün ne diyeyim :D

• icine ahtapotmu girdi yoksa ?

bi gazetede okumustum, denizde kizin icine kacan kücük bir balik türü hamile oldugunu zannetmisler ve hastanede ahtapot oldugu anlasilmis :-)

0|0
    0|0
    • kesinlikle ahtapottur öyleyse..

• banada öyle geliyor :-) belki senin bahtina yunus baligi ya da balina falan cikabilir :-)

• cinsel ilişkiye girmediğin için olabilir.seks orucuna girip sağlığını bozma:))

0|0
    0|0
    • erkek kardeşim yok ya da herhangi böyle bir duruma maruz kalabilecek bir ortamda da bulunmadım :) teşekkürler yorumun için

• sana cevap vermeyi düşünmüyordum aslında, farkettiysen bilen kişilerden ve bayanlardan yorum yapmalarını istedim. yol al

• ne bileyim erkek kardeşim yok diyince benim yorumuma cevap olarak düşündüğünde esnest sandım:)tam yorumu attımki sen yanlış yorum yaptığını gördüm kusura bakma:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...