Beşiktaşın bu sezon ki yeni kadrosu nasıl sizce ? Transferlerden memnun musunuz ?

Öncelikler BILIC hoca hepimize bir kez daha hayırlı uğurlu olsun. Sizce yeni transferler nasıl ? Kadro yerine oturdu mu ?

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• 33-34 yaşındaki bir oyuncuya dünya paralar gömmek bana çok mantıklı gelmiyor.

Adı sanı ne olursa olsun, bir iki yıl için değmez. Beşiktaş' ın dönemsel başarılar için harcayacak vakti yoktur bana göre.

Önümüzdeki 10-15 yılın kadrosunu oluşturacak oyuncuları bulup, onlarla ilerlemek daha mantıklı.

Bu arada konu için eyvallah Dişi Kartal :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 25

• Tolga

serdar-franco-sivok-ismail(gökhan)

necip-oğuzhan

olcay-fernandes-gökhan

almeida

yedek kadroyla beraber harika

0|0
    0|0
  • Kaleci Tolga iyide Eneramo falan 2. sınıf oyuncular Eneramo´yu alacağıma Gekas ya da Baros´u alırım daha iyi

0|0
    0|1
  • beşiktaşın hem ligde hem uefada zorlu bir takım olacağına inanıyorum. Şampiyonluk için rekabeti kızıştıracağız bu yıl bizim yılımız olmasa bile fikret orman döneminde kesin bir şampiyonluk düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Adebayor geldi mi

0|1
    0|0
  • Daha sağlam kadro kurması lazım yabancı sıkıntısıda çekmiyo beşiktaş alsa 2 tane yabancı şöyle sağlam rahat eder baya bu kadroyla zor bence.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'liyim ama Bjk 'nin ligde ve avrupada başarılı olmasını isterim ...ancak malesef hocaları haricinde iyi bir transfer göremiyorum...

0|0
    0|0
  • gerekli yerlere iyi transferler yaptılar ama şampiyon aynı 2.lik yarışı güzel geçecek

0|0
    0|0
  • Gökhanın potansiyeli büyük, kaleci Günayda iş var gibi ama Tolga gelince kaleyi Tolga alır.

Pedro'nun youtubeda izlediğim 3 dakikalık videosu haricinde hakkında bilgi sahibi değilim :D

Eneramo ligde minimum 13 atar..Serdar sağbekte alabileceğimiz tek Türktü ama Hilbert performansı beklemiyorum..

Ömerden bir bok olmaz.

0|0
    0|1
  • beşiktaşı bilmem ama çarşıdan memnunuz . bu arada rte stadında oynanacak maçlar sırasında kasımpaşa delikanlıları çarşıya kafa tutacakmış

0|0
    1|0
    • maçlara gittiğimizde adrenalin yüksek olacak yani tam bizlik :D

• şimdi hiçbir beşiktaşlı gelipte kadromuz iyi demesin:D

0|0
    1|1
  • Yani 2.lik yarışı için çok ama yinede güzel transferle fenerle kapışacaklar nede olsa :D:D merakla bekliyorum 2.yi

0|1
    0|0
  • kaleci almak iyiidi

0|0
    0|0
  • serdarı da aldık tolga flan mevlüt olsun cok güzel bir transfer izlediler fikret doğru söyliyor oyuncu getirmek kolaydır parası sıkıntı :D ronaldinhoda gelse güzel olurdu ya bilic çok iyi bir hamle olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
  • besiktas bence iyi transferler yaptı ama fenerbahçe ve galatasasaray bence gecen seneki kodrolarını guclendırecek ve engel tanımayacaktır besiktas biraz onların gerisinde kalacak benceeeee

0|0
    1|0
  • ben gsliyim ama bu yıl bjknin oyun tarzının gs ve fbden daha zevkli ve etkili olacağını düşünüyorum.o hırvatın istediği bir kaç transfer yapmalı bjk

0|0
    0|0
  • Ben memnunum Beşiktaşlı olmadığım için.

0|0
    0|0
  • valla bir sol bek ve ön libero olursa çok iyi olucak.veliyle filan olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • tolga iyi kaleci

0|0
    0|0
  • yok ya BJk den bişe olmaz.

0|0
    0|1
  • yine 15 tane adam topladınız, süper ligde 6. lığınız garanti yine :)

0|0
    0|0
  • haberim yok kim geldi gitti

0|0
    0|0
  • bence gayet güzel bir fenerli olarak beğendim

0|0
    0|0
  • sen nasıl mutlu olacaksan bacım :(

0|0
    0|0
  • ben BJK nin yine arkada kalacağını düşünüyorum, kadronun oturması için süreklilik lazım

0|0
    0|0
  • ben bjk li degilim ama transferler vasat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepimize hayırlı olsun renktaş..ben transferlerden memnunum.kadro iyi,kalecimizi aldık,franco yu da beğendim.gökhan töre de kaliteli futbolcu.enaramo ve ömer de iyi forvetler.serdarı aldık o da bu sene iyi işler yapacaktır.bomba gibi geliyoruz bomba:))

0|0
    0|0
  • Zamanla oturur herhalde kadro .Geçen senelerdeki yani Y.D zamanındaki transfer hataları yok en azından .Y.D olsaydı şimdi Tolga Zengin'i 8m.euro verip alırdı :D

0|1
    0|0
  • Daha tam oturmadı bence..ama Bilic iyi iş çıkaracaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...