Eden bulurmuş kalır sanma yanına, diye bir söz var ya hani

sizi sevdiğini bildiğiniz halde ayrıldığınız sevgilinizin ahının tuttuğunu gördünüz mü hiç? hiç onun adını figan feryad ile andığınız oldu mu? pişman oldunuz mu onu terkettğinize?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni seven biri vardı.Çok sevdigini söylüordu beni.Teklif falan etti dört dörtlük bir ınsandı.Evlilik düsünüordu benimle.Neyse kabul etım ama cocugu hıcbırzaman sevemedım.Kırmkta ıstemıordum bır bahane bulup ayrıldım.Bılen arkadaslarımız cocugun benden sonra cok kotu oldugunu soyleseler de donmedım.Ama Allah var hıcbırzaman sevdıgımı soyleyıp kandırmadım.Buna ragmen hayatıma bırı gırdı.Deli gibi sevdim oda bni cok sevdıgını soyledı ama resmen dunyamı tersıne cevırdı.Hayatım altust oldu.O ılk gorustugum cocugu buldum gunlerden bırgun; cocuga ben terk ettıkten sonra neler yasadıgını sordum resmn kendım terkedıldıgımde yasadıklarımı anlattı bana..ve ozaman anladım k i onun ahını almıstım hala da ıflah olmuorum:)

0|0
    0|0
  • 2.5 yıllık bie ilişkım oldu. Hep terk edıldım benımde terk ettıgım olmuştu ama ben hemen pişman olup geri dönüyordum. En sonunda o benı terk ettı dönmüyor dönmicekte etti ama bulmadı ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...