İlk kaldığınız evde yastığın altına anahtar koyanın evleniceği kişiyi gördüğü hürafe mi gerçek mi?

Dün gece arkadaşımda kaldım ilk kez yastığın altna anahtarkoydum ama kimseyi göremedim bu şekilde yapıp cidden evleniceği kişiyi gören var mı :D Doğruysa evde kaldım ben :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar safız yirimmm

0|0
    0|0
    • seni yerim yerim D:Benim morel sıfır sıfır sıfr :D

• sanırım senin gibi birini tanıyorum :))) kendisi hiç mi hiç makyaj yapmaz ama bu onun paçoz olduğu anlamına gelmez ki kendinden ödün vermeyerek en iyisini yapmışın 8 sene önce birlikte olduğum kız hatta kendisi şu an şarkıcı olma yolunda ilerliyor o ses türkiye sayesinde bir yerlere geldi.. neyse işte benden küpe takmamı istemişti.. sağdan gönderdim belki dedim karşına küpeli biri çıkar :D sonra o soldan geri geldi =7 bu sefer dedim soldan git hiç bir yere sapma.. :D

• Şimdi iftar içn hazrlık yapıcaz çıkmalıyım annem çağırdı ekledm yaşım yanlış yazıyor profılde aldanma sakın =) çok gzel sohbetti akşm gelirim burda olrsan devm ederz bugn veya başka bir gün çok sağol beni dnlediğin içn hayırlı iftarlar şimdiden (=

Erkekler Ne Diyor 9

• dene bakalım bize de söle sonra

0|0
    0|0
  • Sence böyle bir aptallığın gerçeklik payı nedir? Sen buna inanıyorsan, batıl olarak sana bir çok şey yaptırılabilir. Bu nedenle kendine çok dikkat etmelisin ve hayatında yeni bir düzen oluşturmalısın.

0|0
    0|0
  • Eski Türk mitolojisinden gelir bunlar. Lohusa kadınlara bağlanan kırmızı kurdale ya da ne bileyim tahtaya vurmak, nazar değmesin diye k.ç cimciklemek gibi bir şey. Gerçekliği yoktur.

0|0
    0|0
  • Külliyen yalan. O tür şeylerin ve kaynaklarının, kaynaklarının da kaynaklarının tamam yalan. Ucu nereye çıktı, anlayan anlamıştır.

0|0
    0|0
  • Buşeye benziyo yastığın altına diş koyarsın diş periside gelir onu alır :D inanma hocam hurafe

0|0
    0|0
  • Akıl ve mantığa sığıyormu sence

0|0
    0|0
  • gülücükler attığına göre zaten kendinde öyle bir şey olmayacağını biliyorsun :))))

0|0
    0|0
  • var mı böyle birşey yaa :):)

0|0
    0|0
  • yok kızım öyle bir şey ne alaka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• he gördük hala kırmızı yanıyor ama.sen de bekle.

0|0
    0|0
  • :D ilk defa duyuyorum komikmiş

0|0
    0|0
  • Batıl inanç

0|0
    0|0
Yükleniyor...