Ders vermek istiyorum, ne yapayım sizce?

benim bir nişanlım var sürekli yalan söylüyo bekar evinde kalıo benden habersiz gezio esrar hap kullanıo ve bunları kardesmle yapı (erkek) kardesim qelipp bana sylüo ama ben qidip diemiyorum nie bunları yaptın die kardeşim bilio çunku tek direk onun üzerinde kalacak öbür yediği haltlardan haberm olmuyacak die nese dn qece gene arkadaslarıyla okey oynamaya qitmişbana syledi kardesim bende qittim aarabasının içine oturup bekledim 1 buçukta daha snra qeldi daha snra tokadı yapıştrdm ne halt yiosn die benden çok korkar ama yalan sylemekten vazgeçmio büyük yeminleedio orosbu çocuquyum ki yalan sylemiorm beni en yakın arkadaslarımla aldat ki yalan soylemiorum vs. nese ben buna perşembe günü buluşalım dedim bırakmoda beni kendimi oldururum die tehditler var sürekli ya yapamaz da madde kullanan adam bilinçsizce yapar die ... size sorum perşembe günü yani yarın napım ders vermek istiorum bu çakala lütfen cevaplarınızı esirgemeyinn ...teşekkürlerrrrrr...

Güncellemeler:
verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• hani bir söz vardır.Aslan ölünce meydan çakallara kalır diye.sen bu çakaldan vazgeç Aslan gibi birisini bul .ondan adam olmaz bu saatten sonra

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdi önünde 2 yol var. Birisi seni ömrün boyunca üzecek ve kolay kolay m utlu olmayacağın birisi ile ilerlemek , diğeri ise aklı başında birisi ile beraber olarak geleceğini mantıklı bir biçimde yaşamak.

Bana göre esrar ya da hap kullanan kişiden bir gelecek beklenemez. Cebinde parası olmaz bu sefer ev eşyalarını satmaya başlar...

1|0
    0|0
    • yaşadığı şehirdeki en zengi insan parasız kalacağını sanmam ya ayrılmama sebebim ben bu zaman a kadar aileme hep iyi bir insan olarak gösterdim onu en ufak kavgada babam benden bulup ozurdile diyo öz oğulundan çok seviyo bende bu yüzden ayrılmıyorum

• o zaman sana şöyle bir soru sormam lazım. sıradan bir geçim hayatı ve mutluluk mu yoksa mutsuz ama maddiyat sorunu olmayan bir hayat mı ?

• ondan koca değil bir cacık olmaz..işin zor.tercih senin. .Biraz kitap gazete oku düzgün yazmayı öğren..Türkçen çok bozuk...

1|0
    0|0
  • Ne diyeyim şimdi ben sana? Her türlü yalana, oyuna geliyorsunuz. Sonra da ''ay erkekler şöyle, ay erkekler böyle'' diye feryadı basıyorsunuz. Öyle konuşandan korkma. Bırak öldürsün. Gerçi kime diyorum ben. Yazıyı okuduktan sonra uyumaya devam edeceksin.

1|0
    0|0
  • "yalan söylüyor, esrar hap kullanıyor"'u okuduktan sonra okumaya devam edemedim. Sen de devam etme bence.

1|0
    0|0
  • o nasıl bir o* cocugu modeli ya,en yakın arkadaslarımla aldat ne amk.bok mu var bide sen ne gülüyosun o başlıkta,yazdıklarına bak gülüyosun bide

1|0
    0|0
  • kişiliklerini bilirim, kaybetme sonunda intihara meilli insanlardır. dediklerini yaparlar gözünü korkutmak gibi olmasın ama bir sekilde vazgecmelisin, polise git mesela korkma birsey olmaz tedavisi için destek olacaklardır.

1|0
    0|0
  • bence çok çok uzatmadan yollarını ayır ondan dediğin gibi madde bagımlısı malesef bilinçsizce istemesede sana çok çok üzüldüğü zaman zarar verebilir umarımda en kısa sürede tedavi olup kurtulur hiç iyi bişey deyil çünki üzüldüm bak şimdi ya :=(((((

1|0
    0|0
  • Evlenme ya erkenden hakkın rahmetine kavuşursun ya da gepegenç dul kalırsın

1|0
    0|0
  • yol yakınken döne kızım):

1|0
    0|0
  • sayqıdeğerden sonrasını okumadım

0|0
    0|0
  • bence ayrıl sen ... yeminler bir ayrı alışkanlıkları bir ayrı... zibidinin tekini bulmuşsun adam edecem diye uğraşır durursun... boşa kürek sallama bence ayrıl gitsin..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni umursamıorsa umursama salla ya ..sevgi karşılıklıdır dinlemiorsa ki uyurmıssan faazlasına gerek Yok ;)

0|0
    0|0
  • sana en yakın arkasımla yat gıbı bı cumle kuruyor allahım allahım bu nası bır ergenlıktır yaa allah askınasıktır et gıtsın ya hap felan da alıyormus bosver hıc ugrasma sen kardesınle nısanyuksuugnu gonder ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...