Fenerbahçeli Ömer Onanın Cenk Akyol Hakkında yaptığı açıklama hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ömer onan cenk akyola inanmadığını söylemiş siz bu açıklamayı nasıl buluyorsunuz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bende inanmıyorum milli takıma seçilecek kapasitede bir adam değilim diyemediği için işkembeden salladı Cenk Akyol

Asıl ilginç olan yıllardır bir faydasını göremediğiz adam milli takıma giremedi diye olay oluyor bunu anlayamıyorum seçilmeme kararını tamamen siyasi malzeme yapmaya çalışıyorlar.

0|2
    0|0
    • Bence sen basketi takip etmiyorsun cenk bundan daha önceki senelerde daha k�tü oynamasına rağmen kadroya alınmış ama bu sene harika oynaması rağmen alınmadı

• Takip ediyorum isterse basketbolun kralını oynasın Cenk'in kapesitesi belli milli takımda ancak benchi ısıtır yeter yıllardır bu kapasitesiz adamı milli takımda çektğimiz alınmaması gayet doğru bir karar öküzün altında buzağı aramaya gerek yok.Bu arada pembe renkli bir kullanıcının Cenk hayranı çıkcasına hiç şaşırmadım adamda bir tek tip var

• çok güzel cevap artıladım

Erkekler Ne Diyor 7

• Yeter bu Cenk Akyol meselesi ya o zaten sıradan bir basketbolcu sanki milli takımın ilk 5 oyuncusu da milli takımda neden yok neden var çok problem oldu.milli takıma çağrılsa ne olacak koskoca bir turnuvada alacağı süre 5-10 dakika arası değişir.yıllarca NBA'in yıldızı Mehmet Okur milli takımda olmadı bu kadar konuşulmadı cenk akyol kim Allah aşkına herkese olduğu kadar değer vermek lazım

0|1
    0|0
  • ağzı olan konuşuyor işte

0|0
    0|0
  • Bişi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ömer Onan hükümet yalakasıymış

0|0
    0|1
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • bu cenk akyok olayı artık gerçekten beni sıktı cenk akyol ahım şahımbir futbolcu değil ki tamam bu sene iyi oynadı ama o kadarda iyi değil asıl kadroya şuan nba de oynayan enez kanter kadroda yok o daha önemli değil mi sizce

0|0
    0|0
    • Aynen ya NBA'de 3.sıradan draft edilmiş (ki 3.sıradan draft edilmenin ne kadar büyük bir şey olduğunu bilen bilir) enes kanter onun milli takımda olmamasını kimse tartışmıyor da yılarca milli takımın bench'in de oturmuş bir oyuncunun milli takımda olmamasının derdine düşmüş millet.

• işte bazı gsliler bunu anlamıyor tamam geziye bizde destek verdik ama devletin cenk akyok gibi biriyle ne işi olur onlar başka düşmanlarla ilgileneceklerine cenk akyollamı ilgilenecekler saçma ayrıca yıllardır mehmet okur hidayet türkoğlu gibi son derece yenekli obama bile onları tanıyor beğeniyor seçilmedi kimse bişey demedi cenk akyol seçilmedi diye kıyamet kopardılar hemen ayrıca şuan en iyisi enes kanterde yok

• ömer onan kim yaw nba draftında görmediğim için tanımıyorum kendisini ;)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır yanlış biliyorsun Ömer Cenk'e değil,Cenk'in gelmeme nedeni federasyona bağlı değil dedi,buna inansaydık ki sadece Cenk için de geçerli değil bu,bizde protesto eder gelmezdik dedi..

Lütfen doğru okuyup paylaşalım haberleri,Ömer milli takımın en dürüst en mütevazi oyuncularındandır..şimdi ondan da nefret edenler olacak.

0|1
    0|0
  • inanmıyorsa yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • bir tek emir preldzic'i bilirim ben gerisi boş :(

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliler hep konuşuyor zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...