Başbakanın gezi eylemcileri için "zavallı kemirgenlerden farkı yok" yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakanın gezi eylemcileri için "zavallı kemirgenlerden farkı yok" yorumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başbakan, gezi eylemcileri için demiş bunu. Ne düşünüyorsunuz?

link

Güncellemeler:
O değilde, Splinter Usta'ya ayıp oldu

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• kan emici olmaktan iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bence bunu ASIl Gezi eylemleri için değilde, gezi eyleminden kendine farklı menfaatler çıkarmak isteyenler için kullandı ve doğru da dedi.

0|0
    3|3
  • biz onun için neler diyoruz vayy babamm vayyyyyy :D

2|0
    0|0
  • Ampul, kıllarının link dökülmemesi için tribünlere oynamaya devam ediyor. Hala bunları yiyenler var. Tipik can cekişen, kısır siyaset örneği işte...

0|1
    0|0
  • bir başbakan ona karşı eylem yapıldı eleştiri aldı diye bunu söylüyorsa o eylemciler çok haklıdır.

1|1
    0|0
    • Sadece ona karşı eylem yapılmadı adamın ne anası kaldı ne avratı saygı denen bişey vardır çıkar eylemini yaparsın ama senin halkınıza seçtiği bir başbakana asla hakaret edemezsin

• gitsin hakaret davası açsın o zaman

• kıç kılından iyidir :/

0|0
    0|0
  • Yapilan o kadar faizden, alinan o kadar vergiden sonra acaba kemirgen kim diye dusunuyor insan.

0|0
    0|0
  • Herkes kafasına göre birşey sallıyor işte. o kadar hakareti sende yesen sende laf sokarsın

1|0
    2|0
  • akdenize de

white sea demişti puhahaha

1|1
    0|0
  • link ölümüne Devrim...

0|0
    0|0

• 0|0
    0|0
  • napıyon kız yatalak hasta gibi:)

0|0
    0|0
  • Türkiyenin ekonomisini çökertme düşüncesinde olanlara demiştir. Haksız da değildir.

0|0
    2|1
  • Bi susmadi gitti

0|0
    0|1
  • ulusalcılara demiştir alınmıyoruz ^^

0|0
    2|3
  • 0|0
    0|0
  • iyi demiş, ağzına sağlık

0|0
    1|3

Kızlar Ne Diyor 12

• Sürüngen olmaktan iyidir.

1|2
    0|0
  • Kendi etini yedi, bize kemiği kaldı ne yapalım...

0|0
    0|0
  • insanları ikiye bölen bir dediği bir dediğini tutmayan sürekli yalan söyleyen ve kendisine oy vermeyenleri aşağılayan eski kasımpaşalı ve egoları tavan yapmış amcanın söylediklerini artık takmıyorum bile insanların vegilerinden ailesini geçindiren bir asalak olmaktan kat be kat daha iyidir zavallı bir kemirgen olmak

0|0
    0|1
  • Kendi koyunları da başlarında "çoban"ları olmadan kendi başlarına bir fikir dahi edinemiyorlarken, uyanan insanlar "mee"lemedikleri için yerden yere vurması çok olağan.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • salıverin küçük enişteyi :D

• yavv adam yerine korlar 20 yıl yatırırlar boş ver :D güneşi zaptedeceğiz güneşin zaptı yakın ;)

• kasar reco :D

0|1
    1|0
  • Ne dersem suç unsuru olacak

0|1
    0|0
  • lise ogrencisine bagladigini dusunuyorum.

sincap olmaktan mutluyum.

0|0
    0|1
  • Hala gereksiz gereksiz konuşuyor işte.

0|0
    0|1
  • Ben de kendisi ve tayfası için aynı şeyleri düşünüyorum hatta daha da kötü şeyler düşünüyorum

0|0
    0|1
  • kendiside bir kemirgen türü ordan anladı heralde, kemirgen kemirgeni gözünden tanır,

0|0
    2|0
  • Valla kemirgenlere hakaret olmuş :):)

0|1
    4|5
Yükleniyor...