Gece karanlık yağmurlu ve ıssız bir yolda arabanızla gidiyosunuz...

Gece karanlık yağmurlu ve ıssız bir yolda arabanızla gidiyosunuz. Aşırı yağmur ve zifiri karanlık var. Telefon internet hiç birşey yok. Gittikten bir süre sonra yolda 3 kişiye rastlıyosunuz. Bunlardan biri hasta bir adam acil hastaneye yetişmesi lazım adamcağız canından olucak ölücek. Diğer kişi ise zengin bir adam. Size servetinin yarısından fazlası teklif ediyor onu ordan kurtarın yeter ki. Hayallerinizde ne varsa yapabilirsiniz bu zenginlikle. Ama bir kişi daha var ki oda hayatınızın aşkı Biliyosunuz ki o hayatınızın mutluluğu hayatınızn eşi onunla olursanız çok mutlu güzel bir geleceğe sahip olucaksınız. Gönül isterki hepsini alıp götürmek dimi :) Ama yok. Malesef arabanızda sadece 1 kişilik yer var :) Hayat acımasız ve oyunun kuralları böyle :) Bu durumda siz ne yapardınız :)

Doğru cevabı verene en ıyı cevap secıcem :) Eger kimse veremezse yarın ben güncelleyerek yazıcam :)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• arabadan inip zengin adama arabayı kullanmasını ve hastayı alıp hastaneye götürmesini sölerdim böylece onlar gittikten sonrada bende hayatımın aşkıyla tanışmış kaynaşmış olurdum

ayrıca bu bir mülakat sorusudur :)

0|1
    0|0
    • Beyin koşarak uzaklaşır...

• :D :D yok yok oda başka bir örneklendirmeyle anlaymış işte ;)

• Yok ya fırıldak bı adamdı daha 40 yasında bıde herkes şüphe ediyodu onun hocalıgından herkesden aptaldı cunku. Şu an kesin yargıya vardım

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• ben inerim zenginle hastayı arabayla yollarım böylece hasta hastaneye gider. zengin kurtulur. zengin kurtulduğu için mirasa konarım. bende inip aşkımla yağmurda yürürüm.

0|1
    0|0
  • Askeri eğitim ve disiplin gereği, öncelik yaralılardadır. Bütün arama-kurtarma operasyonlarının temel ilkesidir. Buradan hareketle, bir asker olarak ilk önce yaralıyı alırım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...