Uzun boylu yeşil gözlü bir erkek için ne düşünürsünüz

uzun boylu yeşil gözlü bir erkek için ne düşünürsünüz not:kızlarla iletişime girmek için napılır hangi ortamlarda nasıl iletişime geçilir

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Maşallah Allah sahibine bağışlasın derim.illa şu an tanış demek yanlış olur.mesela bir cafede kız gördün beğendin araştır ismi ne falan öyle :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yakışıklı olabilir diye düşünürüm ama hepsinden önce kalp kalp kalp kalp 5 para etmezse dış görünüşünde bir anlamı kalmaz.

1|0
    0|0
  • yeşil gözü de uzun boyu da çok severim. ama şöyle de bir şey var, şimdi canlandır kafanda beline kadar uzun dalgalı saçlı mavi gözlü uzun boylu balık etli sarışın büyük dudaklı bir kızı. hah işte bu kız benim şuana kadar çevremde gördüğüm en çirkin kız mesela. o kadar ki çirkinlik sıfatı olarak kullanıyorum. o yüzden önemli olan renkli göz sarı saç falan değil bütün olarak nasıl durduğun. onu da fotoğrafın olmadan bilemeyiz tabi

0|0
    0|0
  • oysh diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Sevince gözündeki kirpiğine kadar severiz..

Bende bir zamanlar severdim mesela.

Her neyse.. Boy filan bunlara takılmayın bu kadar onun yerine üç beş şiir ezberleyin.

0|0
    0|0
  • Ahah , soruya bak . Uzun yeşil gözlü bir erkek için ne mi düşünürüm?! Uzun boylu , yeşil gözlü bir erkek olduğunu düşünürüm . Mal , mal sorular . Bende söylüyorum bak ; Uzun boylu , yeşil gözlü bir kız için ne düşünürsün?! Bu ben oluyorum .

0|0
    1|0
  • şöyle düşünürüm, demekki bunun ailesi uzunmuş buda uzun olmuş, demekki genlerinde renkli göz var, kızlarla iletişime geçmek istiyor haa yok olmaz bu da klasik erkeklerden

0|0
    1|0
  • O derin yeşil su gözleri batsın...

0|0
    0|0
  • her halde yakışıklı ama her uzun boy yeşil göz de yakışıklı olmaz.

0|0
    0|0
  • kızlarla iletişime geçmen için yanlarında kasılmaman lazım en başta hem gayet yakışıklısın giyimine filanda dikkat edersen mükemmel olursun ve her zaman parfüm kullan kötü kokan biriyle kızlar pek yakın ilişki kurmak istemezler ve her hafta kesinlikle dışarıya çık bişekilde tanışırsın birileriyle

0|0
    0|0
  • Bir of cekerim :)

0|0
    0|0
  • offf derm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...