Mutlu olmak ıcın ne yapıyorsunuz ?sızı ne mutlu edıyor lutfen paylasın :)

mutlu oldugunuz seyler neler ?ne yapınca mutlu oluyorsunuz huzurlu oluyorsunuz hıc dusundunuzmu farkındamısınız ?para mesela hersey bundan gecıyor benım kendı fıkrım bu tabı :)ama sız farklı dusunun farklı dusuncelerıokumak ıstıyorum...

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• mesela ben konuşmayı gülmeyi severim. karşımdaki kişiyide güldürünce mutlu olabilirim saçmalarım genelde ama önemli olan gülmek güldürmektir benim için.. gülmek güzeldir :) tabi en son ne zaman şöyle iyice bir güldün desen hatırlamam bazı nedenlerden dolayı orasıda ayrı bir durum tabi.. yinede yakın arkadaşlarım geveze olduğumu söylerler :P beni tanımayanlarsa hiç konuşmayan sessiz sakin biri olduğumu :D öyle bir çelişki işte :D ama bazende yeğenlerimle oynayınca onların mutluluğu benide mutlu edebiliyor. çocukların gözleri gülüşleri hareketleri bence mutlu olabilmek için yeterlidir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• valla ben aklıma gelen herşeyi yapıyprum ve mutluyum huzurluyum :)

1|0
    0|0
  • hiçbir şeyi Takmıyorum ! Hatta Sevdiğim insandan Ayrılsam kopsam dahi Umrumda olmuyor.Hayatima devam ediyorum

0|0
    0|0
  • Herşey para değil bence cesaret ve yanında ona güvenebidğin birisi varsa birsürü yapılacak şey var maceralı beni böyle şeyler mutlu ediyor birisiyle birşey paylaşmakda olabilir yeni çevre edinmek bunlar güzel şeyler.

0|0
    0|0
  • neşeli şarkılar dinlemelisin ya mesela link bu şarkı gibi mutlu olmak cok basit aslında ama işte insanın karamsar olmaması lazım

0|0
    0|0
  • Bilgisayar oyununda yaptığım başarılar beni gerçekten de mutlu ve huzurlu ediyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• muzik+sevdigim insanin yanimda olmasi+kahve=benim mutlulugum

█______ █

██____██

███████………….)……….(

█______ █…………((……….))

█______ █______(””””’)o (””””’)o

███████_ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

█______ █___ ████████████

███████__________██

█████████______████

█_█████████___█████

█___█___█__█_____ ███

█___█___█__█_______█

█___█___█__█_____████

____ █______ █___ ██████

____ █______ █_ █████████

2|0
    0|0
  • Zaten, mutlu ve neşeliyim. Herhangi bir uğraş verdiğim yok. :) Arada bir yaşadıklarım ya beni çok mutlu ediyor ya da canımı sıkıyor. Bunun dışında normal mutlu hayata devem ediyoruz. :)

0|0
    0|0
  • Mutlu olmak için görme, işitme, bilme, çok düşünme. Aklıma geldi dinleyeyim bari.

0|0
    0|0
  • mutlu olmak için bişey yapmıyorum kendiliğimden olursam olurum olmazsam uğraşmam

0|0
    0|0
  • sigaramla mutluyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...