Lütfen yardııııımmmmmm

4 yıl çıktık ayrılalı 1.5 ay oluyo ve faceten sürekli beni engelleyip kaldırıyo bir gün bakıyorum engelli ertesi gün açmış engeli ve dün resim çeknmş arkadaşlarımızla mutlu gbi görünüyodu bende sinir oldum beni seven bir erkek var facete duvarımda onunla konuştm oda canım benmsn tarzı şeyler yazdı ondan snraki gün sevdiğim çocuk benm çektiğim ve beğendiğim fotoğrafı profil resmi yapmış sizce hala unutamamş mı görünüyo? yoksa unutmuş mudur?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• gelen ağam giden paşam :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• walla bana sorarsan koskoca 4 seneyi öyle 1 buçuk 2 ayda kimse unutamaz. ben dört sene beraber olduğum kızla ayrılalı 2.5 sene oldu benden sonra kaçç tane sevgisi oldu kim bilir ama ben hala unutamadım.

0|0
    0|0
  • Sürünsün istiyodun dimi hahahahahhahaha :):):o şimdi fecaden , hani mega dekolteli kızlar vardırya isimlerinin altında yazar " ekle canım" bulmuştur onlardan hahahahah

0|0
    0|0
    • neden sürünsün istym ki sonuçta sevdiğim insann sürünmesini hiç mi hiç istemem...

• evet sinir oldum çnkü unutulmamı istemem snçta unutmayan üzgn olur.off çok komk demiii

• Sürünsün yani istiyon , meraklanma geri gelir bir kaç afişteye asılsın terslenince geri sana döner meraklanma hahahahaha cok komiksiniz yaaaa yazışmayı baştan sona bir daha okudum yok okuyamıcam gülmekten hahahaha:):):)::D:D:D:

• Unutabiliceğini Sanmıyorum Çünkü O Kadar Yaşantılarınız Vardır. Sende Onu Unutamamışsın Belli Ki Ben Öyle Hissetim . Gurur Meselesi Yapıyor Bence Senden Bir Adım Bekliyor Gibi Bana Göre...

0|0
    0|0
    • gururunu yenip bana gelebilir mi sence

• Birisinden Gaz Alırsa Çabucak Ama Tek Başına Düşünceler İçinde Sanmıyorum .

• gurur yapıp senin ona gitmeni bekliyor

0|0
    0|0
    • onun bana gelmesi için napabilirm yani gururunu yenmesi için

• çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• kim 4 yıl çıksa 1,5 - 2 ayda unutamaz. Unutmamıştır.

0|0
    0|0
  • Ben aynı seneryoyu gördüm lan daha önce arkadaşım yaşamıştı tıpatıp aynısnı O.o

0|0
    0|0
    • ne oldu sonra döndü mü anlatabilir mısın

• sadece 1 erkekle konuştum o da ona çok benziyor diye we ben ona hep onu anlattım

• Bunu sevgiline anlatamazsın işte..

Yükleniyor...