Güçsüzlük utanılacak bir şey midir sizin gözünüzde?

Ben başkalarının yanında ağlarsam kendimi çok güçsüz hissediyorum ve utanıyorum ama kendimi engelleyemiyorum sinirlenince bile gözlerim doluyor. Bu yüzden utanıyorum ağlamaktan özellikle erkeklerin yanında daha güçlü görünmeye çalışıyorum evet belki saçmalıyorum. Kadınların bu duygusallığı, daha ürkek, cesaretsiz olmaları vs. erkekler tarafından nasıl görünüyor? Ben utanıyorum güçsüz görünmekten, yanlış mı düşünüyorum?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• eger bir insan aglayamıyorsa cok zayıf bir kişiligi vardır diyor psikologlar

gulmek kadar eglenceliyken aglamak neden utanayım ki

benim ne yasadıgım önemli baskaları ne der diye dusunecek halim yok.

isteyen gucsuz görsun beni

gözlerimize bakınca kimin gucsuz oldugunu insanlar görur

0|0
    0|0
  • Ağlamak bir deşarj bence güçsüzlükle alakalı değil.İnsan sinirlenincede ağlar çok mutlu olduğundada ağlar.Duygusal bir insan olmak duygusuz bir insan olmaktan iyidir takma kafana

0|0
    0|0
  • insanların ne düşündüğü kimin umrunda.sen doğru bildiğini yap.kendin için yaşıyosun.

0|0
    0|0
  • Ağlaman müthiş Birsey En Azından duygusuz degilsin kibaskalarinin yAninda aglamnin güçle bir ilgisi yok

0|0
    0|0
    • Ama sırf ağlıyorum diye 2 dk. önce tartıştığım insan bana şefkat göstermeye başlıyor.

• güç bende artık himen:D

0|0
    0|0
  • ağlayan bir kadın tahammül edemediğim şeyler sırasında en üst seviyelerdedir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• doğru düşünüyorsun en yakının bile zayıflığını kullanır sana karşı. bu böyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...