Hamamböceği fobisi hakkında

Geçen gün terasta otuyordum gece geç saatler etrafta ışık yok .Benim yaktığım ışığı görmüş olacak büyükçe bir hamam böceği uçarak geldi tam kapının orda durdu.Birden bütün sinirlerim gerildi .Kapıdan içeri giremezdim geriye doğru kaçacak yer de yoktu birden üstüme uçabilirdi .Sonra kapının ordan uzaklaşınca koşarak içeri girdim.Bir titreme hali.. zor uyudum .

Ne yapmak lazım? Bu fobi yazları bana zehir ediyor.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Hamam böcekleri uçuyor diyordum da kimse bana inanmıyordu.

Bizim binada da tek tük var ben görünce çığlık çığlık kendimi odaya kitliyorum nefret ediyorum ya :/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunun kadar lanet bir canlı yok herhalde , çok şükür ankarada uçanına rastgelmedim :/

0|1
    0|0
  • Niye korkuyosun bu kadar ? bizim evdede hamam böceği çok var hiç korkmuyorum ama öldürürken zorlanıyorum çıtırt ediyor ya içim gidiyor :( bizim eve kertenkele girmişti onu bile ben çıkarttım evden hiç korkmam hayvanlardan

0|1
    0|0
  • Üstüne gitmen lazım, sonuçta yemez seni, biraz tiksinç o kadar. raid le gez, o senden korksun ;)

0|1
    0|0
    • tüm sinirlerim geriliyor mıhlanıp kalıyorum bana zarar vermeyeceğini biliyorum aslında neden korktuğumu da bilmiyorum ama yenemiyorum

• Bende de var o fobi :/

0|1
    0|0
  • Ben de dertliyim bu konuda.bitmiyorlar:(

0|1
    0|0
  • ben görünce oturup sinirden iğrenç diye ağlıyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birlikte yaşamayı öğrenmeliyiz. bütün canlıların varoluş amacı var...

0|1
    0|0
  • Karafatmayla aynı şey ise, o böcek uçamaz.

0|1
    0|0
    • yok ya hamamböceği bildiğin ama çok farklı türleri var aslında

• senden büyük değilse korkma

0|1
    0|0
Yükleniyor...