Galatasaray ve Fenerbahçe Cemaatçi bir kulüpmü?

Bu iki takımın Cemaatçi olduğu söyleniyor siz ne düşünüyorsunuzz?Ben Galatasarayın pek cemaatç olduğunu düşünmüyorum Fatih Terim gibi aşırı Milliyetçi biri varken ama Fenerbahçeyi pek bilemiyorum içindeki insanları

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaş'ımın Başkanı da o yolda. sinir bozucu

0|0
    0|1
  • futbola siyaseti karistirmamak gerek bence. iki takimin da her siyasi gorusten taraftari var sonucta.

0|0
    0|0
  • bilmemki.

0|0
    0|0
  • Biz sadece izleyiciyiz..Bizlere aktarılanlar dışında bilmiyoruz , görmüyoruz ..

Dediğin gibi takımımın senin tabirinle Cemaatçi bir kulüp olduğuu düşünmüyorum ..

0|0
    0|1
  • Sanmıyorum, zaten bizi de ilgilendirmez. Maçları izliyoruz sadece.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerasyon :) Cemaatçi

0|1
    0|1
  • Galatasaray cemaatçi evet, Uefa kupasını aldığı yıllardaki kadrosu 3 yabancı dışında full fettulah gülenciydi

ultra aslan grubu gezi olaylarına destek vermedi neden sence ? alayı fetuulahçı tayipçi

Bu olaylardan sonra da galatasaray benim için bitmiştir. Artık Beşiktaş taraftarıyım benim gibi geçiş yapan da bir ton adam dolu

0|1
    0|0
    • Galatasaray direniştir. Sadece ultrayandastan ibaret değil.

Tekyumruk gibi taraftar gruplari var neyse ki.

link

• Öyle diyorsunda Gezi Parkı direnişine destek veren tek başkan Ünal Aysal Uefa dönemini bilemem ama Fatih terim gibi bir adamın cemaatçi ya da Akpli olduğuna kesinlikle inanmam

• ahahahahkjhlkhgjhgfhgfsds çarşıya hoşgeldin dude :))

• Galatasaray Evet cemaatten Ama Fenerbahçe değil

2|0
    1|1
    • Pek sanmıyorum Hakan Şükür varken bile cemaatçi olmayan bir kulüp şimdi hiç olmaz

• Emre Galatasaraydan geldi ama şimdi fenerbahçe kaptanı ayrıca Fenerbahçeli oyuncuların Başbakanla arasında su sızmıyor Sow Başbakana hayranım demişti

• bak gelen oyuncular başbakan ile iyi olabilir ne diyorum ekiden daha azdı bu şey gibi bir şey chp gibi chp de siyasi durumlar için tesettür yasasını destekledi felan çıkar dünyası çıkar için iyi gözüküyorlar ben hiç bir takımın kulubün sütten çıkmış ak kaşık olduğunu düşünmüyorum

• Cemaatin basi fatih terim zaten. Sikenin basida galatasaray baş mimari da adnan polat.

0|0
    0|0
    • Fatih Terim cemaatçimi?Çok yanlış düşünüyorsun kendisi aşırı Milliyetçi biri

• O na bakarsan Selçuk İnanda çok aşırı solcu ve Alevi biri o nu neden kadroya alıyor?Neden kaptan yapıyor?

• Ayrim yapan bir adam ac gecmiste ilk 4 hafata umit karan 6 gol atti o hafta milli mac vardi kadroya almadi. Diger forvetler sakat iken. Olmaz olsun oyle milliyetçi adam.

• Galatsaray cemaatçi

Fenerbahçe & Beşiktaş şimdilik halkçı

0|1
    1|0
    • Katılmıyorum biraz araştırdımda Kadip Topbaşın oğlu Fb yönetisiymiş Başbakanda FB kongre üyesiymiş Emre Belözoğluda Fetullah Gülen Cemaatindenmiş

• emre cematen ama dikkat et galatasaraydan geldi emre galatasarayın alt yapıdan yetişen hemen hemen her oyuncu cemaatten

Yükleniyor...