Nişanlınızın arkadaşlık sitelerine üye oldugunu öğrendiniz

boyle bir durumda tepkiniz ne olurdu? ayrılır mıydınız? yoksa görmezden mi gelirdiniz?

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey sormadan ayrılabilirim,nişanlı isek eğer gereğini yapması lazım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bu görmezden gelinecek birşey değil. çünkü arkadaşlık sitelerine üye olmaktaki amaç bellidir. nişanlı bir insan bu şekilde eğilimli ise, oradan kendine birilerini bulamasa bile normal hayatta her an bulmaya meyillidir. kısaca her an aldatılacaksın. daha önemlisi gerçekten seven insan böyle birşey yapmazdı. nişanı bile at bence. o derece söylüyorum. sevenin gözü kör olur. asla başkasını istemez.

ama tabi birde şu var. acaba geçmişte mi üye olmuş? seninle birlikteyken devam etmiş mi kullanmaya?

1|0
    0|0
  • görmezden gelinmesi aptallık derim ayrılmakta aptallık derim oturup konuşmk en iyisi

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar kendisine bir sormanız gerek önce biliyorsunuz ki. Artık spamlar yüzünden kendi kendine üyelik yapıyor arkadaşlık siteleri jigolo siteleri falan siz istmesenizde google aramalarında mail adresiniz ile çıkıyorsunuz belki masumdur...

1|0
    0|0
  • o siteye üye olur mesaj atar buluşmak isterdim karsında beni görünce yüzüğü eline verir tekmeyi vururdum

2|1
    0|0
  • Direk ayril kardesim ama sunuda ogrenmeye calis belkide sen den once takiliyodu da aklima takildida sen nasil ogrendin ya da nerden gordun arkadaslik sitelerinde takildigini sendemi takiliyodun yoksa eyer boyle bisey varsa ikinizdede bir hata var demektir

1|0
    0|0
  • uyarırdım, evlenmeden bir ay öncesine dek hala üyeyse, düğün salonu kaporasını yatırmasını sağlar sonra da tekmeyi basardım

1|0
    0|0
  • Nişanı atar yüzüğümü geri vermem! hıh

1|0
    0|0
  • ucarım ozaman ona

1|0
    0|0
  • Görmezden gelmek olur mu hiç. Hesapları hemen kapatmasını söyle tabii ondan önce bir incelemeni öneririm sonuçta evleneceğin adam :)

1|0
    0|0
  • Tapusu sende rahat ol bir şey olmaz :))

1|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker bende p*rntubeye üye olurdum:):):): adam ne yapsın belliki bir noktada büyük acık var eeee ne yapsın canıda istiyor mazur görün şu erkekleri kadınlar asla aldatamaz ama erkeler aldatır hahahaha ne benciliz :):)):

1|0
    0|0
  • güvenim sarsılırdı bana söylemediyse ama ayrılmazdım büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • niyeti bozuktur yavrucegiz.

1|0
    0|0
  • Birileri ile konuştu diye ayrıldım.

1|0
    0|0
  • öyle bir kızla nişanlanmazdım zaten :)

1|0
    0|0
  • Neden ihtiyaç duyduğunu anlamaya çalışırdım. Yasak koymazdım.

1|0
    0|0
  • sıkma canını okşa patlıcanı :D

0|1
    0|1
  • bende önce ise olur benden sonra ise olabilir ben nişanlıma güvenirim zaten güven olmazsa o iş hiç bir zaman yürümez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• tek kelimeyle oyarım..

2|0
    0|1
    • Kabak mı bu?

• önden bir kabağını yaparımki sonra bana kaşarlanmış dönmesin:)) böyle tipleri tanıyorum doğalarında hep aldatmak vardır yerinizde olsam gizli bir isimle girip arkadaşlık gönderirdim ona..

• Yurube allahina kurban helal biravo

• görmezden gelincek bir konu değil.. amaç niyet bellidir. ama önce bir sormak lazım..

1|0
    0|0
  • ayrılırdım..

demekki arayış içinde.

1|0
    0|0
  • Kafasindan tutup yerlerde suruklerim, duvara vururum.

1|0
    0|0
  • Yüzüne çarpıp bu ne? diye sormak varken neden bu ikisini yapıyım?

1|0
    0|0
  • hesapların şifrelerini iste bak neler yapmış sonrasındada silsin o hesapları.ama ilerde yine yaparr üzgünüm

1|0
    0|0
  • Ağzını burnunu bir güzel kırar sonra da ayrılırdım ..

Nişanlı adamın ne işi var nan arkadaşlık sitelerinde .. !

1|0
    0|0
    • Vaay hosuma gitti cok guzel var senin gibi dusunen gercekten yahu helal olsun size be helal

• Ayrılırdım ne işi varmış oralarda

1|0
    0|0
  • üye olmasındaki sebebi sorardım görmezden gelemem

1|0
    0|0
  • ayrılık sebebi.hatta hiç bir şey demeden.

1|0
    0|0
  • felç geçirtirim.

1|0
    0|0
  • çok pis döğerimm onu :S

1|0
    0|0
  • Hesaplarını kapatmasını söylerim.

1|0
    0|0
  • Ayrılırdım

0|0
    0|0
  • Beni bulmadan epey uğraşmış diye düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • gormezden gelınecek bı durum degıl sormadan bıtırırım arayıs ıcınde demekkı

0|0
    0|0
  • görmezden gelinmez tabi ki neden üye olduğunu sorardım amacının ne olduğunu

1|0
    0|0
Yükleniyor...