Keşke insanı mısınız ??

Neden böyle duyguları yaşarız? Hayatınızın her hangi bir alanında yaptığınız seçimler yüzünden pişmanlık duymak neden? Hayatımıza aldığımız kişiden beğenip aldığımız t shirt'e kadar bir pişmanlık yaşarız istediğimiz beklediğimiz gibi çıkmadığında halbuki en başından istemişizdir. Keşke tehlikeli bir kelime,çok keşkeleri olan insanlar çoğu zaman mutsuz oluyorlar.. Benim hayatıma dair 2 3 keşke'm vardı ama şu an farkediyorum ki hepsi şu an ki beni yaratan buraya getiren seçimler oldular. Sizin var mı keşkeleriniz,çok pişmanlık duyduğunuz seçimleriniz?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir zamanlar öyleydim hayatım "keşke"lerle doluydu sonra birden resmin bütününü fark ettim.Hayatta her şeyin bir şeyler kattığını büyüdüğümü anladım kaderci bir anlayış gibi görülebilir ama hatalarımı da en az diğerleri kadar seviyorum.Keşkelerin beni geçmişe bağladığını fark ettim,bazı şeylerin insanın elinde olmayışını ve başka bir fark edişim de eğer değiştirebilseydim o keşkeyi bile yine bir keşkem olacağıydı.Yani o keşkeler yerine gelseydi de başka keşkeler ortaya çıkacaktı.İşte bu yüzden son zamanlarda özellikle keşkeleri hayatın bir parçası olarak kabullendim bundandır ki pişmanlık duymuyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatım keşkeleri attım ya ben inşallah sizinde hiç keşkesiz hayatınız olur

1|0
    0|0
  • malesef keşkeciyim

1|0
    0|0
  • Elbette ki Var.

Baktım keşkenin sonu yok, Seçimlerimin arkasında durmayı seçtim.

cut.

1|0
    0|0
  • bazen diyorum "Keskelerle yaşamasak keşke ..

1|0
    0|0
  • ben keşkek severim pilavla beraber

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaptıklarım için keşke demem. elimde olmayan benim karar veremediklerim için keşke derim

1|0
    0|0
  • hiç değil.pişmanlık duymaktan korktuğumdan çoğu zaman olayların üzerinden güç bela geçiyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...