Günün sorularına cevap vermeyenler var mı?

Sırf günün sorusu diye cevap vermeyenler var mı? :)

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Sırf günün sorusu diye cevap vermemezlik yapmıyorum ama görmüyorum o soruyu.

Güya dikkat çeksin diye en üste koyuyorlar ama sanki tecritte gibi orada fark edilmiyor =/

0|1
    0|0
    • Aynnen ikinci sıradan başlıyoruz okumaya ama birinci sıradan başlamış gibi hissettiriyor :D

En İyi Erkek Görüşü

• 500 kişi cevap veriyor düşünsene soran yorum yapsa cevabına yawru penguenlerin anasını aradığı gbi kendini arayacan okadar kişinin arasında

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Günün soruları genellikle o günün aslında en saçma sorusu oluyor ya da bir kaç hafta sonra günün sorusu oluyor çoğuna da cevap yazmam

0|1
    0|0
    • Günün sorusu olmasa da cevap vermezsin yani.. ben de. bu arada profil resmine bayıldım :D

• Bazen

0|1
    0|0
  • Sırf günün sorusu olduğundan değilde ne biliyim sevmiyorum hiç direkt 2. sıradan başlıyorum :)

0|1
    0|0
  • itiraf ediyorum... evet cevap vermiyorum, ilgimi çekerse yorumlara bakıyorum ama genelde ilgimi de çekmiyor

0|1
    0|0
  • ben pek vermiyrum ama günü sorusu diye değil.. dikkatimi çekcek bişey omazsa :)

0|1
    0|0
  • Cebap verebileceğim bir soru olursa cevap veriyorum.

0|1
    0|0
  • Şimdi fark ettim bir kere bile girip bakmamışım o sorulara .s

0|1
    0|0
  • var öyle bir huyum :))

0|1
    0|0
    • Çok itici duruyor en üstte sinir oluyorum bende :)

• Cevap vermeyeceğim ulen diye bir seçenecek olsa başka bir soru gelse karşımıza mesela :)

• siteye duyurulur iştee :)

• ben nedense okumam bile :/

0|1
    0|0
  • bazen :))

0|1
    0|0
  • Harbiden 1 yıldır burdayım Günün Sorusu yapılan soruların en fazla 3 tanesine cevap vermişimdir..

0|1
    0|0
    • :D ben birkaç aydır buradayım sorulara göz gezdirmeye ikinci sıradan başlıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne sorusu olduğu umurumda değil. İlgimi çekmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Gıcıklığına vermiyorum

0|1
    0|0
  • Önceden cevap vermişsem tekrar cevap vermiyorum.

0|1
    0|0
  • Günün sorusu olmuş olsa bile eğer dikkatimi çeken bir soru değilse cevap vermiyorum.

0|1
    0|0
  • ben cevap vermiyorum nedense kıl oluyorum :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...