25 yaşından önce yapmanız gerekenler ?

Yıllar çok çabuk geçiyor. Erken yaşlarda bunu duymak herkese komik geliyor. Ancak şöyle bir düşünün ilkokula başladığınız gün sanki geçen hafta değil miydi ? Yaşadıklarımız gözümüzün önünden geçtiğinde geride bıraktığımız yılları fark edebiliyoruz belki ancak bir çırpıda düşününce bu yaşa ne zaman geldiğimiz bizi şaşırtabiliyor. Yaşlıların sürekli tekrarladığı "onlar gençken yapılacak şeyler" sözünü unutmamak gerekiyor. Mutlaka bir bildikleri var. Var mı sizinde yapacaklar listeniz ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• interrail ile avrupayı bir dolaşmak

en az 4 defa aşık olmuş olmak

en az 2 kere 2 kişiyi aynı anda idare etmiş olmak

en az 1 ciddi ilişkiden ayrılmış olmak

en az bir dil (tercihen ingilizce) öğrenmek, en az 2 İngilizce bilen ecnebiyle yaz aşkı yaşamış olmak

ehliyet almadan önce en az 5 defa arabayı kaçırmak en az 1 defa başını trafik polisiyle derde sokmuş olmak

evdekiler tatildeyken en az 2 defa evde kalıcı izler bırakan partiler düzenlemiş olmak

en az 1 işte en fazla 2 sene çalışmış olmak,

0|1
    0|0
    • :D Bunlar sanki yapman gerekenler değilde felsefe olmuş şeyler gibi hissettirdi bana bir an :D

• valla diyorum insan gençliği adam gibi yaşamış olsun ki önündeki hayatın kıymetini bilebilsin

• Aynen öyle çok doğru. Kıymet, kaybedilince bilinir ya zaten..

Erkekler Ne Diyor 13

• 25 yaş değilde nasıl diyeyim 35 yaşındada hayatını yaşayanlar var yani hayatta yapılması gerekenler ben sana

ÖLMEDEN HEMEN ÖNCE YAPILACAK 3 ŞEY söyleyim

1- Öldü zannettiğiniz silahlı kötü adam ölmedi. Birkaç kere daha dürtün. Kalkıp son anda vurur sizi.

2- Muslukları iyice kapatın.

3- Salavat getirin.

0|0
    0|0
  • Dünyadan Murad Alan Olmadığından Oturu Sıkıntı Yok ..

1|0
    0|0
  • Evlenmemek, bol sex, interrail, erkek erkeğe tatil, envai çeşit uyuşturucu kullanımı. 25'ime 1 senem kaldı yemediğim bok yok mutluyum.

0|0
    1|0
  • Her fırsatı değerlendir, kimsenin göz yaşına bakma cünkü sen ağlarken onlar bakmıyordu ! ,tabulardan sıyrıl sana engel olurlar, denemekten vazgeçme çünkü kaybedeceğin birşey yok ya senindir ya da değildir, kendine sınırlar değil hedefler koy ulaşıncaya kadarda vazgeçme, kimseye bel bağlama kimseninde sana bağlamasına izin verme ! Sonra hayatın ne kadar hızlı ama uzun olduğunu göreceksin ;))

0|0
    0|0
    • Fırsat değerlendirmeyi severim,kimsenin gözyaşına bakmam;akan gözyaşın sebebine bakarım.Denemekten asla vazgeçmem,kaybetmek kazanmak için denememezlik yapmam,vazgeçmemek için denerim.Sınırları zorlayan bir yapım vardır.Hayatında herkes olsun ama sen herkesin hayatında olma.Hayat hala kısa ve acımasız ama..!

:)

• Güzel sevdim seni :))

• 25 yaşındakileri dötümden çıkarırım!

0|0
    0|1
  • Çok özel bir isteğim yok benim. Şöyle sıralayabilirim:

Kendi bölümüm harici bir bölümü okuyarak çift anadal yapmak

Buna ek olarak kendi bölümümde iki alanda uzmanlaşma yapmak

Bundan sonra master yapmak

Bu süre zarfında en az 20 ülkeyi gezmiş olmak

Bir de sıkıştırıp askerliğe başlamış olmak

Bakalım neler olacak...

0|0
    0|0
    • Ben sana birşey diyeyim.Aynı senin gibiydim aşırı derecede kariyer yapma peşindeydim.Şimdi 22 yaşındayım sözleşmeli memurum insan kaynakları uzmanı sayılırım.Uzmanlık eğitimi aldım haftasonlarım bile yoktu.

Şu an kendimi 40 yaşında bir kadın gibi hissediyorum o yüzden herşeyi oluruna bıraktım..Kendini çok yıpratma amahepsini dengeli yamalısın.Benim gibi herşeyi aynı anda yapmak istersen ruh halinden iyi sonuçlar alamayız :)

• O zaman Allah yardımcın olsun diyorum şimdiden :)

• Teşekkürler...

• yaş 35 yolun yarısı eder ALLAHIN izni ile sağlıklı sıhatli bir 35 daha yaşarsak yeter bize diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • evliysen aldatmak değilsende kızları seni seviyorumla kandırıp bafilemek daha sonra zaten sorunlar baş gösteriyor , yok olmadı biraz zaman tanıyalım yürümüyor bahane cok , ama o bahaneleri kızı yatağa attıktan sonra sıkıcan hhahahahah aaaa sen erkek değilmişsin tühhhh , kimseyle cıkma seni seviyorum yalanına kanma saygılar ben başka soruya gidiyom::):):):):)

0|0
    0|0
  • aşık olmak

iş hayatında tecrübe kazanmak

seyahat etmek

cinsellik

farklı kültürden insanlarla iletişim kurmak

0|0
    0|0
  • Sendroma soktun sabah sabah

0|0
    0|0
    • O zaman sabah sabah istediklerini yapmaya başla bence.Sendromdan kurtulana kadar yaş olacak 30 :D

• Adrenalin severmisn?

0|0
    0|0
  • Evlenmek istiyorum ama yok ne yapabilirim yok işte

0|0
    0|0
  • Hemde çok ama maddi imkansızlıklar yüzünden yapamıyorum dünyanın işi bitmezzzzzzz arkadaşım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• -- Hayatımda hedeflerime ulaşmak için bir yaş sınırı belirledim ben çünkü bu yaş sıırı beni daha çabuk amacıma yönlendiriyor istediğim hedefe daha kestirme ulaştırıyor.27 ye kadar zaman tanıdım kendime hem meslek anlamında olsun hem evlilik olsun hem ingilizce kursu ve bir yurt dışı seyehati. Şuanda 23 yaşındayım. çalışıyorum ve okuyorum. seneye okulum bitiyor. iç mimarlık kursu alıyorum. şuanki hedefim o mesleği profesyönel bir şekilde yapmak bunun içinde en az 1 yılım var. bu yıl 24e giricem. seneye 25te okul ve kursum bitmiş oluyor. ingilizce kursumda bitmiş oluyor. tek eksik şehir değişikliği ve yeni bir iş başlangıcı olacak bir de yurt dışı gezisi son olarakta evlilik. yapacağım 3 şey 2 yla yayıldığında dediğim yaşta oluyorum inşallah zaman kaybetmem daha fazla.

0|0
    0|0
    • Benim de yaş sınırım,bütün bunları yapma sınırım 26 olarak hedef koydum kendime.Umarım hayallerine ulaşırsın,hayallerimize ulaşırız :)

• inşallah canım amin :)

• insanın yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun kendini maddi olarak sağlama alacak şekilde yaşamalı

1|2
    0|0
    • çok doğru ve çok güzel söylemişsin teşekkür ederim.

• Kesinlikle bu da tecrübeli olmaktan ve ayakların zemine sağlam basmasından kaynaklanır..

• Var, ev almak :p 2 sene içinde tabi ki beceremem de almayı, en azından adım atmış olurum. Haa bide ölmeyeceğimi bilsem bungee jumping yapmak istiyorum :D Gerçi onu ölüme 5 kala da yapabilirim, hem ne güzel, havada ölürüm ;) Not: Yükseklik korkum var .

0|0
    0|0
    • Harikasın valla :D Bende de yükseklik korkusu vardı 20 yaşındayken Ankara'da atakule var onun asansörü full camdan ona binmiştim 135 m. yukarı çıkmıştım heyecandan çığlık çığlığa bacaklarım titremişti ama sonradan yendim o korkumu :)

Eğer İst.'da oturuyorsan sana önerim Bostancı Kültür Merkezi'nde fıralatan top diye bir oyuncak var ona bin :D Not: Kafan normalken binme :D

• Hahaha :) çok yakınım hemde. Asla binmem ona :D

• Binmelisin :D

• Evet to do listem her zaman var ;) hem haftalik, hel gelecegim icin ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...