Terlik,süpürge, oklava sonuçlarını doğuran yaramazlıklarınız nelerdi?

6 yaşında götürüldüğüm ilk teravi namazında üvey babaannemle bir akrabamızın arasında namaz kılmaya çalışmıştım. secdeden ne zaman kalkacağımı bilmediğimden eteklerinden tuttum. biraz sıkı tutmuşum galiba hocanın sesiyle paçalı donlar meydana döküldü sonrası hayırlısı... o gün yediğim dayağın tabiri yok :( siz ne yaptınızda yediniz dayağı :(

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben rahmetli babamdan öyle bir dayak yedim ki ama hak ettim ne yalan söylim ondan beri bir daha Çakmak elime almadım :))

8 yaşındayım o zamanlar cakmakla çok oynardim çocukken ve bir gün ev öyle bir yanmaya başladı ki itfaiye geldi polis geldi özel tim geldi yangını söndürdü ler ama evelesi gün babamdan yedim daya hala daha unutamadim sanki mübarekin elleri taş dandi.

0|1
    0|0
    • evi yakmışsın ama şimdi seninkide büyük olay :D Allah rahmet eylesin :)

• bizde böyle ufak yaramazlıklarla dayak yiyelim dayak yedin mi böyle bişey yapmak lazım işte :D

• evet haklısın da tek korktum nokta işte ileride çocuklarım olursa inşaallah benim yaptım yaramazlı yapmaz :))

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruya bende beklerim seni, caldim :D :D Abimin ayakkabisini cope atmistim, annem durumu anlayinca ayagimin altina terlikle vurmustu =/ Abim kalemimi kirmisti ama ondan..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...