Daha Önce Yaşadığınız Gizemli Bir Olay Var Mı ?

Daha önce başınızdan geçen ilginç bir anıda olabilir. Yaşadığınız gizemli bir olay var mı? Varsa anlatırmısınız.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet var bir film izlemistim yılanlar adası diye o filmden sonra kendime zor geldim her yerden sanki yılan çıkacakmış gibi bazen su içerken bile tereddütte kaliyordum ya yılan çıkacak bir yerden diy. :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• -- ailem ben 10 yaşındayken ayrıldı ben babamla kaldım bir süre onu çok seviyorum çünkü. yaş buarada oldu 18 dipteyim psikolojik olarak çok çöktüm annem yeni evlenmişti bana söylememişti anneme kırgındım. bir yandan össye hazırlanıyorum. bir gün msnde arkadaşlarımla konuşurken birisi ekledi beni bende kabul ettim. bana hiçbir şey sormadan direk hayatımda geleceğimle ilgli açıklamalarda bulundu bende şok oldum inanmadım başta tabiki daha sonra bana şunları söyledi sen çok kötü durumdasın ben bugün sabah ezanında gidicem ve ne zaman ihtiyacın olursa bir daha gelicem dedi. ben dedim sen kimsin neler oluyor beni boşver dedi camını aç dedim cam açtı karşımda bir erkek vardı ama yazıyı yazan kendisi değildi klavyeyi görüyordum el yoktu ama adam benimle konuşuyor dediklerimi yapıyordu belki videodur filan edim şüphelenmiştim ama öyle olmadığını anlayınca dahada çok ürktüm. neyse sonra bu kişi bana babamın bir ev alacağını bir baynla evleneceğini benim iki çocuğum olacağını bir erkek bir kız çocğu olacağını söyledi ve 2012 yalında hayatımın düzene gireceğini 23 yaşında büyük bir şey başaracağımı söyledi ve bunlar gerçekleşti gerçektende. o kişi benimle konuşurken odasında bir ışık topu vardı o ışık topu nereye giderse benimde odamda aynısı oluyordu sonra omzumda durdu o ışık topu bana dediki bu senin meleğin sen kalbini temiz tuttuğun sürece seninle olacak. ve o an ezan okunuyor benim bulunduğum şehirde bu kişi yok olup gidiyor msn adresi kuranda geçen bir kelimeydi yanındaki 38 rakamıda sanırım ayetle ilgili bunların fazla detayını anlatmayacağım bende kalsın.

-- arkadaşlarım ne zaman bir falcıya gitse falcı arkadaşlarımı değil beni görürmüş ve yorum yaparmış. bir gün arkadaşımla beraber birisinin yanına gittik adam beni görür görmez şok olmuştu sen dedi nasıl oluyorda kendini koruyorsun sana zarar veremiyorlar dedi bende dedimki dua okuyorum ve onlara inanıyorum başkada bir şey yapmıyorum dedim. onları arkamdan alırsanız sevinirim enerjileri başımı ağrıtıyor dediğim zaman dahada çok şaşırmıştı.

-- mistik ve gizemli olan ne kadar insan varsa bir şekilde karşıma çıkıyor ve farklı paylaşımlarımız oluyor buda beni şaşırtan bir başka deneyimim.

-- birde bebeklerle ve hayvanlarla aramda çok gizemli bir bağ var bun çevrem hep şahit olmuştur.

0|1
    0|0
  • bende çok var bu yüzden nickmide bu şekilde aldım aslında bakarsan.

-- 8-9 yaşlarındaydım bir gün gece uyandım yoeganım düşmüştü tam alıyım derken ayağımın ucunda uyuyan bir kız çocuğu gördüm. bunu hiç unutamıyorum gözleri çok büyüktü ve benim gözlerimi açmamla onunda gözlerini açıp bakması bir oldu bana sadece bakıyordu benim dilim tutulmuştu o an ve kilitlenip kalmıştım. kız gülümsedi bana ama o gülümseme normal insanların gülümseme şekli değildi çok farklıydı. bunuda bir cin filmi izlediğimde filmdeki afişte gördüm o gördüğüm gözler oradaydı bu gördüğüm şey cindi. arkamı dönersem bir şey yaparmı düşüncesiyle ok beynimi yedim bitirdim. bir anda arkamı döndüm çığlık attım annem geldi yanıma hiç unutmuyorum su ve muz getirmişti. ben arkamı gösteriyordum anneme annem olayı anlamıştı çünkü oda bazı şeyler yaşamış bana çok sonra anlatmıştı. sabaha kadar başımda durup dua okumuştu.

-- ikinci olayımda şu şekilde oldu. bir gün bir misafirliğe gitmiştik orada benden büyük birisi vardı onunla konuşuyorduk o zamanda ilk okul sondaydım yaşım 11-12 civarı. elinde bir kalem açacak vardı fotoğraf makinesi şeklindeydi. ona dokunmadan makinen kapağını açıyordu bende merak etmiştim nasıl olduğunu bana sanki burada ip varmış gbi düşün derdi ve kendine çek dedi bende uyguladım ve başardım. o günden sonra çakralarım istem dışı açıldı ve gözümdeki perdeler sanırım açılmış olacak ki diğer varlıkları görür ve hisseder oldum 6.hissim dahada kuvvetlendi. şuanda biyoenerjim var bu halamda da var ailede. cisimleri dokunmadan hareket ettirebiliyorum yalnız çok ağır olmamak şartıyla eşya. bu güçlerimin bende çok olumlu etkileri oldu insanların bazen düşüncelerini hissediyorum kim kötü kim ii geçmişte ne yaşadığını bile bazen anlayabiliyordum.

--3. olayım yaşım 16 bir gün arkadaşlarımla lunaparka gitmiştik yoldan dönüşte bir dede gördüm çok utanarak başı yere eğik bir şekilde durmuş dileniyordu. içim acıdı yanına gittim kafasını hiç kaldırmadı dahada üzüldüm.cebimdeki paraları verdim ama bozuk paralar vardı yalnız bir şeyden emindim cebimde kağıt parada vardı ama onu o anda bulamadım nedense.yanımdaki arkadaşlarımda para vermediler. o gün eve gittim dedim keşke dha fazla para verseydim yanımda olsaydıda o anda dede çok utanıyordu belliki istemiyor mecbur. birde sürekli dilenen kişilere aşinayızdır bu dedeyi ben ilk kez görüyordum. eve gittim akşam uyurken rüyamda mekkeye gittiğimi gördüm ve 2 ker tavaf ettiğimi gördüm bu yanımdaki arkadaşlarım gidemiyorlardı yarı yolda kalıyorlardı. o günden sonra çok güzel rüyalar görmeye başladım. belkide o dede insan değildi diyorum.

0|1
    0|0
  • var

0|1
    0|0
  • Hayır yok .

0|1
    0|0
  • dün gece sarı bir ışık belirip gel gel yaptı sübhaneke dedim uyandım

0|0
    0|0
    • ne kadar ciddi cevap vermişsin ! yazmış olmak için yazmanın bir manası olsaydı ilk sıraya seni yazardım ;)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...