Kapat

Insanlar yüzünüze,gözlerinizin içine baka baka yalan söylediklerinde ne düşünüyorsunuz?

insanlar yüzünüze,gözlerinizin içine baka baka yalan söylediklerinde ne düşünüyorsunuz?

0|0
3238

En İyi Erkek Görüşü

• hah işte ben bu konuyu cumle ıcınde kullanmıstım 1 ay önce :D))

Çok basit aslında Kişinin Nekadar Karaktersiz olduğu ortada.. ve tutunmak ıstedıgı seyın aslında kocaman bır yalan oldugu.. Tıpkı kendısı gıbı ;)

link

sondan ıkıncı guncellememde de bu durumu belırttım :D))

İnsanlar yuzu kızarmadan karsısındakıne yalan soylebılıyorsa.. o ınsan ınsanlıktan cıkmıstır zaten :D

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• Lanet olsun ki çok sivri dilliyim.Hemen soru sorar yalan söyledim diyene kadar üstüne giderim.Anlıyorum kimin yalan söylüyüp söylemediğini.

1|0
    0|0
  • göz göze bakamam bir insana ama yalan söylediğini anlarsam bile bozuntuya vermem kendini kandırsın dursun

1|0
    0|0
  • Bunu üstüne giderse üzülür insan. Yalan öyle büyük bir şey değilse sümen altı edilebilir. Öteki türlüyse bundan rahatsızlık duyuyorsan iletişimini kesersin. Arkadaş veya sevgili.

1|0
    0|0
  • onu anladığım an çoktan silinmiştir hayatımdan . o konuşsun dinlemem bile . aman sallaaa derim . gerkesiz insnlar işde

1|0
    0|0
  • bende onların gözlerinin içine baka baka yalan söyluyorum.

yalan söylemek için illa konusmak gerekmiyor.

gözlerime baktıgında onu nasıl aldattıgımı görebilmelerine izin veririm.

sonra içinde kendi kendine nasıl bir ates kaplar onu görmeye calısırım.

1|0
    0|0
  • Dilini koparıp ağzına tekrar soktuktan sonra hala aynı yalana devam edecek mi acaba ? Bunu düşünüyorum

1|0
    0|0
  • 3 kağıtcı oldukları

1|0
    0|0
  • yalan söyleyen bir insanın ses tonu değişir inanmıyorum ki sadece kırılıyorum..

1|0
    0|0
  • bitsede gitsem diye düşünüyorum:))

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey. içten içe gülerim

1|0
    0|0
  • Bu işi iyi biliyor derim :))

1|0
    0|0
  • Melih Gökçek gülüşü atıyorum

1|0
    0|0
  • benden daha salaksın ama bilmiyorsun diyorum içimden .

1|0
    0|0
  • gülüyorum onlara ama inanmış gibi yapıyorum mutlu olsunlar çünkü onların buna ihtiyacı var yazık

1|0
    0|0
  • ''Yapma işte, hayır dur!. Soğutma beni kendinden''

1|0
    0|0
  • insanları en cok yalan söylerken seviyorum.Olmak isteyip olamadıkları kişiyi anlatırlar

2|0
    0|0
  • içimden "üç kağıtçı seni" derim

1|0
    0|0
  • Bişey düşünmem çünkü yalan söylemem

1|0
    0|0
  • kendini akıllı zannedenlerin aslın koca bir zavallı olduğunu ;)

1|0
    0|0
  • mide bulandırıcı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 32

• Sadece gülümsüyorum. İnan fazla uğraşmam öyleleriyle.

1|0
    0|0
  • akıllı olduğunu sanıyor oysaki ne kadar zavallı diyorum

1|0
    0|0
  • özellikle çok sevdiğiniz biri tarafından yapıldığında çok inciten, saygının ve sevginin sarsıldığı olay. önce bir kendinizden şüphe edersiniz, acaba doğru söyleme ihtimali olup olmadığı konusunda. çünkü aslında doğru söylediğine inanmak istersiniz. bir süre sonra beyniniz tekrar idareyi ele aldığında derin bir üzüntü, hayal kırıklığı hissedersiniz. incitir çok, hatta bazen yalanın büyüklüğüne göre yıkar geçer her şeyi. :/

1|0
    0|0
  • Alaycı bır sekılde gulerım ve tekrarlayan eee hadı canımlarım olur :) nekadar gerzek oldugunu da dusunmeden gecemem

1|0
    0|0
  • Eğer o anda yalan söylediğin biliyorsam olaylar karışır yani. Çok pis söver sayarım.

1|0
    0|0
  • Yazanların çoğu yalan söylendiğini bile anlamıyordur, bik bik..

Sadece izlerim, pata küte sorular sorarım.

Acayip haz alırım bu durumdan..

.. ki, gözümün içine bakılmasına bile gerek yoktur. Anında...

1|1
    0|0
  • bu duruma alıştık artık o yüzden hı hı evet tamam deyip bozmadan bitirmesini bekleyip oradan uzaklaşıyorum:) :)

1|0
    0|0
  • genelde kaşımı kaldırırım öyle mi diye gülümserim .kendimi zor tutuyorsam parmağımdaki yüzükle oynarım

1|0
    0|0
  • -En basit yalanları gözümün içine bakarak söyleyen aptallar tanıdım. İnandığımı sandılar,bense onların kuş kadar akıllarına ve cahil cesaretlerine hayrandım.

bu söz yeterince her şeyi anlatıyor bence.

1|0
    0|0
  • yavşak oldklrını !

1|1
    0|0
  • ne kadar geveze ucuz degersiz biri oldugunu ve hayatimda kimlere yer verdigimi de dusunurum.

1|0
    0|0
  • öyle yaratıkların yanına bile duramıyorm midem kaldırmıyoo

1|0
    0|0
  • Kendini söylediği şeye inandırmış gelmiş bana anlatıyor ve benimde inanmamı mı istiyor kusura bakmasın hayal gücünün de bir sınırı var

0|0
    0|0
  • acıyorum sadecee

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • kendisiyle celisicek sorular sorarım cevap veremiycek kıvama gelıncede ya da saçmalamaya basladıgındada gulerım ve kalkar gıderim.. bir dahada benimle pek iletişim kuramazlar

0|0
    0|0
  • Yalanin batsin yalancisin

0|0
    0|0
  • ağız burun dalasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Kendi halime üzülürüm hala benim senle ne işim var diye :((

0|0
    0|0
  • devam ederim dinlermiş gibi yapıp sonra da pat direk söylerim yüzüne.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...