Yardımcı olun sayın site sakinleri

kız arkadaşımla aram limoni biraz..yani daha sevgili değiliz ve o yoldaydıkki, geçenlerde tartıştık ve ben tartıştığımızın ertesi günü mesaj çektim..telden konuşabilir miyiz ve gayet sakin bir şekilde diye eğer müsaitsen dedim o da şu an müsait değilim sonra konuşuruz dedi..ama 2 gün oldu hala geri dönmedi neden ki?benden mi bekliyor tekrardan ya da ne yapmaya çalışıyor anlamadım?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• bi daha mesaj atma aramada konuşmak isteyen insan konuşmak istediğini her şekilde dile getirirdi

0|0
    0|0
    • yani bitmiş mi sence onun tarafından

• tartışma konumuz arkadaşlarıyla görüşme konusuydu aslında uzun hikaye istersen ekleyip anlatayım sana

• tekrar mesaj atmayı dene o gün ki konuda onunla aynı fikirde olduğunu söyle eğer yine kendisini çekerse dediğim gibi bitmiştir

Kızlar Ne Diyor 2

• Bırak kardeş dönerse senindir donmezse hiç senin olmamistir kız milleti kaçar işte kovalayan olmasa geri gelir rahat ol sen bırak kendi haline :))))

0|0
    0|0
  • Trip atıyo. Tekrar mesaj at ya da ara

0|0
    0|0
    • ne bileyim aslında son çektiğim mesajda baya alttan aldım iltifat bile ettim ama böyle demesi üzdü beni hatta o kadar iyi yaklaştım ki tartıştığımız konuda fikir ayrılığına düşmüştük onun düşüncesine saygı gösterdiğimi anlasın diye böyle güzel bir mesaj çektim ama o sonra görüşelim dedi

• Sinirliymiş hala demek ki.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendini ağırdan satıyor,az taktikleri öğrenin beyler ^^

0|0
    0|0
    • yav amma sıktı bu muhabbet 2 aydır genelde ben aradım..ağırdan sat ağırdan sat nereye kadar

Yükleniyor...