Aşka sevgiye inancınız kldı mı?

çok güvenip işte budur, hayatımın kızı/erkeği dediğiniz biri tarafından çok üzüldüğünüzde artık aşka, kadınlara/erkeklere inancınız güveniniz kaldı mı? tekrardan birini sevip bağlanabileceğinize inanabiliyor musunuz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• aşka inancım hep var. insanlar birine aşık olup güvenip tekmeyi yiyebiliyo ama hayat devam ediyo sonuçta alllah karşımıza hep iyi insanlar çıkarsın. biri gelir seversin değeeerini bilir ve aşık olursun tekrar. inş yaşamam ama birine bağlı kalıp hayatını cehennneme çevirenleri anlamıyorm allah göstermesin kimseye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski acılara bakıp da küsme sevdalara,gavura kızıp da oruç bozulmaz.sök at kafandan acabaları bir kemik aynı yerden iki defa kırılmaz :)

0|0
    0|0
  • Hayatta 2. bir şans vardır gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Buna net bir cevap verileceğini sanmıyorum malum aşk sevgi bir anda oluverir sen bile farkına varmazsın , zamanı mekanı ikisi üçü yoktur.

0|0
    0|0
  • beş parmağın beşi de bir değil... bir insan kelek çıktı diye hepsine küsemezsin...

0|0
    0|0
  • Zerre yok.

0|0
    0|0
  • bağlandım .

0|0
    0|0
  • kalmadı ne dieyim elimdeki son joker de fos çıktı:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim aşka inancım kalmadı hiç bozma bozmaaaa beni ellere verdin utanmadan hiiç bozmaa boozmaa keyfini ;))

0|0
    0|0
  • Aşk, sevgi her zaman var olan hislerdir. Her an yaşayabilirsin. Ama ben aşka inanmıyorum, sevgiye inanmıyorum diyen, erkek ve bayanlardan da uzak durulmalı...

0|0
    0|0
  • Pek yok inancım ama yaşayanlar var

0|0
    0|0
  • Pek inanmiyorum artık alışkanlık bu aşk değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...