Sevdiğim kız bugün sevmediğini bildiğim biriyle çıkmaya başladı...

o benim hayatımın aşkıydı. her anlamda birbirimizi tamamlıyorduk. herkese benim yanımda ne kadar mutlu hissettiğini anlatıp duruyordu. ama bir türlü benimle olmayı kabul etmedi. arkadaş kalalım deyip durdu. sonunda da gidip bugün aşık olmadığını ama mantığıyla hareket ederek seçtiğini söylediği hali vakti yerinde birini seçti. içim kan ağlıyor. o kadar yazık oldu ki. ne yapmalıyım da bu acıyı dindirmeliyim?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• inan pişmanlıktan ölmeyecek... hatta belki çok mutlu ve huzurlu bir yaşamı olacak... ama ara ara seni hatırlatan bir olay, bir söz, bir şarkı, bir anı gelip boğazında kocaman bir yumruya dönüşecek... içinde hep bir "acaba" ya da "keşke" kalacak... bunun sana bir faydası olmaz belki ama onun da hayatı boyunca böyle bir sıkıntısı olacak... bunu bilmek umarım bir parça rahatlatır seni...

0|1
    0|1
    • belki öyle olacak. ama dediğin gibi bana faydası yok ki bunun. ben onu kaybettikten sonra gerisi boş benim için.

Kızlar Ne Diyor 8

• unutursun

.

0|0
    0|0
  • seninle olmayı kabul etmemesinin nedeni ne? iş sorunumu vardı? mantık diyorsun mantık evliliği yapsa dahi bu insan zaten mutlu olamayacağının farkındadır. o kişinin tek düşüncesi hayatını kurtarmak sanırım.

0|0
    0|0
  • Mantigina tüküreyim be.. Acini dindirmenin bir yolu yok sanirim, bir anda dinmez.. Zaman ver kendine, arkadaslarinla takil, kafani dagit ama bunlarda pek ise yaramaz.. Zaman sadece..

0|0
    0|1
    • son 6-7 aydır ruh gibiydim zaten ama hep bir umut vardı. şimdi uçtu gitti o da. hep sonunda beni seçecek, o mutluluğumuzu bırakamaz diyordum. ama yapmadı. yıkıldım.

• bende öyle diyordum. bende yikildim. yapacak bir sey yok arkadas. salak salak aglamaktan baska.

• herşey aşk mı?./

0|0
    0|0
  • Kendi kaybeder.

Bir gün keşke, acaba diye düşersin aklına sayın gizli.

Boş ver sıkma canını.

0|0
    0|0
  • neden seninle birlikte olmayı kabul etmedi ?

0|0
    0|0
    • yürütemezsek çok kötü olurmuş. dediği bu ama işin aslı maddiyat biliyorum. herkese beni ne kadar sevdiğini, birlikte ne kadar mutlu olduğumuzu anlatıp duruyordu. ama bu şimdi gittiği herifin, evi arabası ve kariyeri var diye onu seçmiş. sevdiğini ama aşık olmadığını söylüyormuş herkese.

• ya bırak iş yokmuş zaten onda öyle biri seni nasıl memnun edebilirki üzülme ya

• Evet, kendi aklımdan yazdım da, "o derece" diyorsun yani..? :)

• unutmaya ondan nefret etmeye çalış ancak öyle unutursun

0|0
    0|0
    • zaten aylardır nefret ve aşk arasında gidip geliyorum. bu olayla birlikte nefretim ağır bastı. ama ruh ikizi derler ya öyleydik onunla. kaybettiğim şeyin bu kadar özel olması çok koydu.

• bu kadar özel bir paylaşımımız olduğunu düşünürken onlar için vazgeçebilmenin bu kadar kolay olması kahrediyor en çok da.

• evet sonuna kadar haklısın ya.. zaten artık karşılıklı ilişki kalmadı.. hep bir taraf daha çok seviyor, bir taraf daha çok ilgisiz davranıyo. bizler hep seven taraf olduk, onlar hep giden.. çok sevince gidiyolarmış napalım

• Pişman olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dünyada en az 3.5 milyar kadın olduğunu, bunların 1 milyar kadarının senin yaş skalana uygun olduğunu, 250 milyon kadarının yalnız ve ilişkiye müsait olduğunu, 225 milyonunun heteroseksüel olduğunu, 2.5 milyon kadarının karakter bakımından da sana uygun olduğunu ama sadece 2500 kadarının karşılaşabileceğin sınırlar çevresinde olduğunu düşünüp, ona göre davranmalısın.

1|0
    0|0
    • bunu aklından yazdıysan benimle evlenirmisin ?

• En azından, hala kalp kırmamaya çalışmış... Köşe doldursun diye yazılmış -doğruluğundan emin olamadığım- bir gazete haberinde: "En büyük aşk acısının bile en fazla 18 ay sürebileceği" yazılmıştı.

• umarım doğrudur. umarım onun kadar çok sevip aynı şekilde sevebilecek birine rastlarım. ama artık hiç güvenim, inancım kalmadı kadınlara.

• Ayıp etmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...