Birinden hoşlandığınızda ne yaparsınız?

bunu nasıl belli edersiniz,onun için neler yaparsınız?

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinize teşekkürler.soru baya yorum almış.:)

0|0
32|41

En İyi Kız Görüşü

• bence cok dogal bir durum..Utanicak bisey yok, sonucta insan bir cok insandan hoslanabilir ama hangisinin onun hayatinin bir parcasi olacagini ya da ilerde asik olacagini onunla konusarak anlayabilir. ondan hoslandigini soylemeye gerek yok bence arkadas seviyesinde bile onun size karsi ayni his besleyip beslemedigini anlarsiniz zamanla vede ona gore hareket edersiniz.. zaten hoslandiginiz kisinin sizinle uyumlu olup olmadigi boyle anlasilir, size hayal kirikligina ugramazsiniz yani kendinizi fazla kaptirmazsiniz uyum yoksa. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 31

• belli edemiyorum... hoslanirim ama bir turlu belli edemiyorum, en ufak delik varsa oraya girer saklanirim resmen, kendime butu guvencemi kaybederim, yuzune bakamam, cesaretimi toplamam gerekir yapamam, o yuzden umursamaz tavir almak zorunda kalirim kendimi control etmek icin :D ne tuhaf bir tipmisim ya :)

1|2
    0|0
  • Ben çeşme başında su doldururken oda karşı duvarda diğer zibidiklerle otururken gözüne gözüne ayna tutarım.

0|2
    0|1
  • amuda kalkıom.

0|1
    0|0
  • elim ayağım dolaşır dilim tutulur böyle saçmalamaya başlarım iki kelimeyi bir araya getiremem onunla konuşurken

0|1
    0|1
  • önce anasını babasını babanesını kardeşini sulalesını eskı sevgılılerını bır güzel araştırırdım. bana uyarsa ona bakıışlarımla olsun konuşma tarzımla olsun hareketlerımle belli ederdim

1|0
    0|0
  • Sıradan bir arkadaşının göstermeyeceği bir ilgiyi paylaşırım ona. Gözlerim ve gülümsemem hep onunla olur. Çok güzel bir şey ya... Umarım doğru insanlar ile beraber olur ve başkaları için de doğru insanlar oluruz... Nasıl ki "gönülden gönüle yol gider gizli gizli", kalplerimizde sırlanan ümitler, sırrın muhatabına da bir işaret olur, ne deyim...

0|0
    0|0
  • gözlerinin içine bakarım. genelde erkekler benim bakışlarımdan anlarlar. anlamazsa hala saçlarımı düzeltirim ve ona doğru gülümserim. böyle bir durumda genelde anlıyorlar.

bana ilk adımı karşımdakinin atmasını beklerim. ama bazen olmuyor. gidiyorum ben konuşuyorum tanışalım mı diye soruyorum.

eger zor bir adamsa konuşmadan önce onu hareketlerimle etkilerim.saçımı öbür tarafa savururum mesela. gömlek varsa üstümde bir düğmesini daha açarım tabiki bu zorluk derecesine baglı. e bu ugurda uygun bir anda etegimi bir kat daha sıyırmam gerekebiliyor mesela. ona dogru dönüp bacak bacak üstüne atmam gerekebiliyor.

0|0
    0|0
  • kısa cevaplar, imalar, surat asıklığı...

1|0
    0|0
    • hoşlanmadığınız da diye okumuşum ben bunu nasıl ööle algıladıysam hahahah :D

• Birinden hoşlanırsam; Önce bakarım eğer oda hoşlanıyosa hoşlandğmı belli ederim braz, ama eğer o hoşlanmıyosa unuturum. Ve asla ilk adımı atmam :)

0|0
    0|0
  • Bi bok yapmam, çakmasın mal :DDD

0|0
    0|0
  • Belli etmem.

0|0
    0|0
  • çok konuşurum :D

1|1
    0|0
  • hoşlanmam kimseden

0|0
    1|0
  • İlgilenirim sürekli anlasın diye, anlamıyorsa da hiç bir şey yapmam.

İlgiden kast edilen; Güler yüz, hal hatır sormak, onu tanımaya çalıştığıma dair sorular yöneltmek, kahve ikram etmek vb..

0|0
    0|0
    • bunu uzakta olan biri mesaj yoluyla yapıyorsa ne düşünürsün onun hakkında?

• Gizlisin kardeş nasıl ekleyeyim.

• Aha kör de oldum hsgdagh

• bakışlarımla

0|1
    0|0
  • Bende çok belli oluyor

0|0
    0|0
  • onun bana olan yaklaşımına göre değişir:d

0|0
    0|0
  • gülümserimmm ve gözlerimle sürekli onu keserimm :P

0|0
    0|0
  • Hicbir sey.

0|1
    0|0
  • belli etmemek için canımı bile veririm :D

1|0
    0|1
  • Belli edince hemen g*tleri kalkıyo zaten

0|0
    0|1
  • ıslık çalarım

0|0
    0|0
  • aynı soruyu bin kere sordunuz. ben hoşlanırsam bakışlarımdan anlar heralde

0|0
    0|0
  • onunla ilgilenirim

0|0
    0|0
  • Hicbir sey. Napicam o yapsin

0|0
    0|0
  • içime atarım panpa:( belli etmemkiii

0|0
    0|0
  • ben belli etmemeye çalışıyorum ama sanırsam ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Hoslandigimi belli etmek disinda hersey

0|0
    0|0
  • Onunla ilgilen ve konuşurken gözlerinin içine bak anlar zaten :D

0|0
    0|0
  • O açılmadığı sürece hiç birşey yapmam. Normal arkadaş modunda gider.

Açıldıysa ben de zaten hoşlanıyosam daha da yakınlaşırım,daha fazla ilgi gösteririm eskisine göre.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 41

• Onun yanına gerizekalı gibi davranırsın kekeme olursun konuşacak konu bulamazsın oda anlar hoşlandığını

0|1
    0|0
  • Ona böyle bakar ve onu sevdiğimi anlamasını beklerim link :(

0|0
    0|0
  • Gerçekte böyle bişey var bir kere başıma geldi... işeme olayı ve araştırdım bir anda orgazm ile birlikte mesaneyi tutamayıp boşalma ile birlikte mesanedeki idrarı dışarı atma... ama gerçekten dehşet bir orgazm anı izlemelisiniz ya da yaşamalı...

0|0
    0|0
  • Gider onunla konuşurum, ilgisini çekemeye çalışırım. şansımı denerim yani

0|0
    0|0
  • Beni fark etmesini sağlarım öncelikle tabi başka kızların etrafında degilde sadece onun çemberi etrafında dolaşırım bir ton kızlarla muhabbet edersen bu iş olmaz tek yere yönlenmek lazım sonra boş zamanında yalnızken beni fark ettikten sonra tabi ki yanına giderim bir konuşurum :))

0|0
    0|0
  • Hemen söylerim.

o da bende der ve hatunum olur falan..

0|0
    0|0
  • saman altından su yürütürüm hertürlü tavlarım

2|1
    0|0
  • Belli ederim tabiki ve dikkatini çekip çekilirim...

0|0
    0|0
  • onunla ilgilenirim

sürekli gözlerinin icine bakarım

0|0
    0|0
  • önce bir sigra yakarım

filitreye geldiğinde atmadan önce ona bakarım

hoşlandığım kişi gözümün önünde perdelenir

sonra izmariti atarım

dumanda onu içime hapsederim

0|0
    0|0
  • Küveti buzla doldurup kıçıma buzlu badem sokarım...

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi bakarım, sornasında zaten ''ne oluyor lan'' der kendi kendine. :)

0|0
    0|0
  • Sıfatına Bakarım ..

0|0
    0|0
  • Uzaktan onu izlerim... Öyle hemen gidip açılamam... :|

0|0
    0|0
  • Uzaktan izlerdim onu. Açılamazdım hemen... :/

0|0
    0|0
  • Gider "çatank" diye söylerim. Lafı hiç dolaştırmam ... Baştan dürüst olmak lazım.

0|0
    0|0
  • Şimdiye kadar YAkLastim soyledim ! Ama fayda etmedi son yaşadığım olayda iyi bir ders oldu.Kisacasi onun hoşlandığını anlamadığın sürece hoşlandığını belli etmiceksin

0|0
    0|0
  • extra birşey yapmaya gerek yok, etkisini farkettirmek için zorlanacak kadar az hoşlanıyorsanız gerçekten bırakın gitsin derim

0|0
    0|0
  • gider konuşurum abi temiz iş

0|0
    0|0
  • kuyruğumu sallarım :) hehehe

0|0
    0|0
  • gözlerrrrr kalbin aynasıdırr yaniii bakışlarr

0|0
    0|0
  • Hep onu düşünürüm düşündüm düşündüm . benim oldu

0|0
    0|0
  • belli etmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • Gidip konuşurum

0|0
    0|0
  • sadece saçmalarım

0|0
    0|0
  • kurt gibi uuu larım...

0|0
    0|0
  • Gözler önemli tabi

0|0
    0|0
  • direk konuşurum , kendimi ifade ederim , sonucta iletisim en onemli şey

0|0
    0|0
  • "Seven sevdiğine sevdiğini söylesin" :)

0|0
    0|0
  • Kaslarimi gosteririm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...