Sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişi sizi kaç gün aramasa, siz dayanamayıp ararsınız?

sevgiliniz ya da hoşlandığınız kişi sizi kaç gün aramasa, siz dayanamayıp ararsınız?

0|0
26|6

En İyi Kız Görüşü

• aramam.

0|0
    0|1
    • diyelimki 2 gün önce telde görüşelim diye mesaj çekti sende onu müsait değilim diye geri çevirdin geride mi dönmezsin

• niye aramamış mesaj çekmiş?

• arayacak dakkikası olmayabilir

Kızlar Ne Diyor 25

• beni hiç arayan olmadı :(

0|1
    0|0
  • sevdiğim maksimum 5 saat aramasın bişey oldu sanıp yüz kez ararım bir gün aramasın kalkar yanına giderim :P

0|0
    0|0
  • gün yok . o arayana kadar aramam ;) ve tutupta bı haftadan daha uzun bır sure içinde ararsa açmam. ölece biter bee :D

0|1
    0|1
  • Sevdiğim kişiyse ararm sonuçta kötü bir olay falan yaşanmış olabilir ve sevdiğim kişinin her anında ona destek olmak isterim ama sanırm bu pek de iyi bisey değil

0|0
    0|0
  • 3 gün sonra tekrar atarım baktım cevap yok bir daha atmam. o da başına bir şey geldi heralde diye düşünüp ararım.

1|0
    0|1
    • 3 gün içinde adamın cenaze namazı kılınıp mezara bile defnedilir :D Bu ne be nası sevgi bu :D

• kavgalık bir durumu düşünüyorum ben. ilişkiyi bitirmiş ya da kafasını dinlemek istiyordur diye de düşünürüm. çok sebep var. onunla alakası yok

• ilk defa beni destekleyen bir soru soran çıktı saol kardeşim :D

• gün içinde hiç ses cıkmazsa merak ederm ararım

0|0
    0|0
  • Aramadigi gun ben arardim ya da ertesi gun

0|1
    0|0
  • Birkaç saat aramazsa.

0|0
    0|0
  • En fazla iki.

0|0
    0|0
  • Ikisi arasinda fark var. Hoslandigim kisi ise daha once tekrar etmidde bu duru mu aramam.

Sevdiğim ise zaten yapamaz.

0|0
    0|0
  • Ben 24 saat tamamlaninca hemen heyheylenmeye basliyorum. Niye yazmadi niye aramDi diye

0|0
    0|0
  • O aramazsa bende aramam.

0|0
    0|1
    • diyelimki 2 gün önce telde görüşelim diye mesaj çekti sende onu müsait değilim diye geri çevirdin geride mi dönmezsin

• ama dönmedi bana işte kendisi bende inat ettim aramıyorum 2 gün oldu çıt yok

• Aramizda bir sey yoksa aramam da sevgilimse niye bunun hesabini yapiyim?

1|0
    0|0
  • 12 saatte bir aramasın da göriyim:)

0|0
    0|0
  • Aramam, sormam .

Ne hali varsa görsün.

1|0
    0|1
  • o aramazsa ben de aramam

1|0
    0|1
  • aramazsa aramam.

0|0
    0|1
  • saatler yeterli olur . .

0|0
    0|0
  • Duruma göre,en son nasıl ayrıldıysak 5-6 saat en fazla 3-4gün

0|0
    0|0
    • diyelim ki tartıştınız ve ertesi gün telde görüşelim diye mesaj çekti sende onu müsait değilim diye geri çevirdin geride mi dönmezsin

• yorgunsundur işten dolayı veya tartıştığınız konuyu açacağından korkarsın

• Nasıl bir hikaye arkadaş bu bir evlendir boşandır bide :) açar konuşurum neden çekineyim

• Arada yoklarım.Kimselern olmamalı.

0|0
    0|0
  • bende hiç aramam

0|0
    0|1
  • sevgilimse hesabını yapmam ararım ama sevgilim diilse ve tartışma şekli de çok önemli daha yeni tanıdığım bir adam bana sesini yükseltip çocuk gibi azarlayabiliyosa hiç boşa beklemesin aramam !

0|0
    0|0
  • 1 gün :D ararım veya mesaj atarım :D

0|1
    0|0
  • bir kaç gün mü ? meraktan ölürüm ararım hemen

0|0
    0|0
  • o değilde hep ilk mesajı atan ilk arayan ben oldum hep bu defa son bidaha asla ben mesaj atmam dedim ama hep aynısı oldu pişmanım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben aramam, aramayanı..

Ölse bile ölmeden önce haber vericek arkadaş!

1|0
    1|0
  • Hoşlandıklarımızın numarası da yok ki anasını satiim.. :PP

0|0
    0|0
  • kaç gün değil 1 saat sebepsiz yere yazmasa hemen ararım merak ederim. kaldı ki gün diyosun dayanamam ben :/

0|0
    0|0
  • bi kaç dakikaa aramassa özlüyorum

0|0
    0|0
  • Gün içinde aramazsa.

0|0
    0|0
  • ahaha kimi kandırıyonuz hepiniz şıpış şıpış ararsınız. tecrubeyle sabit...

0|0
    1|0
    • valla bende anlamadım sanki kezban ordusu burayı bastı

Yükleniyor...