Ayrıldığınız gece aramak mı aranmak mı?

sevgilinizden ayrıldığınız günün akşamında hangisi sizin için daha ağır basar?aramamak için kendimi zor tutarım mı yoksa hadi artık ara beni ya mı ? =))

Güncellemeler:
yer önemli sadece ben 2 yıl turizm otelcilik okudum antalyada.ister bilkent ister istanbulun en iyi ünivinde 4 yıllık okuyandan daha çok bilgi sahibi oldum bölümüm hakkında.her hafta 2 otele ziyarete gidioduk.yöneticilerle sürekli görüşüoduk.dil desen geliştirme şansı çok fazlaydı yer antalya olunca otellerde çok kalınca ingilizce biliodum ama rusça ve almancayı öğrendim.isntabulda 10 yıllık bölüm olsa bkadar öğretemezdı :D
uyudukmu?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Aramamak için zor tutarım. Tutamam bile hatta..

0|0
    0|0
    • sevdimmi o derece severim diosun yani ayrı duramam =))

• Bunu ona iletmelisin aslındaa :)

• haklısın beni tanımıo tanısa iletirdim onun şanssızlığı valla sevgilimde yok çok bekletirse üzerse seni talip olabilirim=)

Kızlar Ne Diyor 6

• Beni aramasini isterim tabii ki arayamam ben. Ama aslinda ayrilma nedenimize bagli ben hataliysam ararim

0|0
    0|0
    • mantıklı insanları seviyorum haklısın keşke herkes senın gıbı davransa bazı kızlar hatalı olsa dahi banane canım o arasın der geçer

• kaciramam diyince :D

• yok yok =))

• Ben aramam, onun aramasini beklerim.

0|0
    0|0
    • ya hatalı sensen ? :)

• İnadima en fazla 3 bucuk sene dayanan sevgilim oldu zaten zamaninda, suanda yok

• bu inadan 3.5 sene ciddi bir süre =) ama bu kadar katı olma yinede yaa biraz daha ılımlı ol süper olur =)

• aramamak için kendimi zor tutarım

0|0
    0|0
  • Hep aranmisimdir.

0|0
    0|0
    • iddaalısın =))

• O ayrildiysa bir daha donmem ben ayrildiysam demekki kotu bisey yapmis. O yuzden aramam :)

• aranmak .

0|0
    0|0
  • hadi artık ara beni yoksa çok geç olcak:((

0|0
    0|0
    • çok geç olcak derken?hemen kesip atarmısın?

• inşallah:))

• hadi inşallah bakalım =)

Erkekler Ne Diyor 1

• İkiside degil ayrılık kelımesı kasvetlı bır kelımedır. Bir kez agzına aldıysan tam olarak soyleyeceksin. İp koptuktan sonra ne kadar baglarsan bagla eskı halını almaz.

0|0
    0|0
    • o da doğru aslında insanın aklına düştümü bir kere en ufak tartısmada akıla gelıo yıne

• teşkkür ederim hakkımızda hayırlısı :)

• hayırlısı =)

Yükleniyor...