Kredi kartı limiti yükseltmek?

bonus veya world kartımın limitini yükseltmek istiyorum.

full dolu kartlar. borç varken limit yükseltebilirmiyiz? yoksa bir kısmını ödemek gerekiyr mu ?

fenerbahçe kombine ve ıphone5 alıcamda :D

Güncellemeler:
yeni kart alıyorum hsbc premier 25bin limitli :D bankada tanıdığım vardı sağolsun kolaylaştırdı işimi, diğer kartında borcunu kapattım iptal ettim gitti :D

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Limit artırma şartlarını yerine getirmen gerekir öncelikle. Aylık düzenli gelir beyan etmen gerekebilir, buna göre banka limit verir. Ayrıca BDDK’nın koyduğu kurallar ve KKB'deki kredi performansın da önemli. Örneğin yılda 3 defa kredi kartı dönem borcunun yarısını ödersen limit artırımı ve nakit çekimine kapanır kartın. Hemen hemen hepsi için geçerli bu süreç.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bildiğim kadarı ile kredi kartlarının borçlarını biraz aşağıya çekmelisiniz ki limiti yükseltsinler. Aksi takdirde iphone 5 i unutun. O telefonda alınır mı ya? 4 den tek farklı yanı, daha ince ve daha enli olması o kadar. Ne kadar iphone hastası var arkadaş.

0|0
    0|0
  • eğer borcunu düzenli ödemiyorsan yükseltmezler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kartlar full dolu iken hayati olmayan konulara para yaratmak için limit yükseltirken , en az ödemen gereken oranın da yükseleceğini de hesaba katman gerek.

Kartın borcu değil borcun kaç kere sıfırlandığı yükseltmede kriterdir.

0|0
    0|0
    • çalışmaya başladım elimede para geçiceği için sıkıntı yok.

• kaç gün sürüyor tahminen bu işlemler

• Bir hafta en kısası , 20 güne kadar da çıkabilir. Tabi önşartlardan biri de ödemelerinde eski ve yeni kanuna göre gecikme yapmamış olman , yeni kanuna göre de , sürekli en azı ödeyerek kartının nakite kapanmasına sebep olmamış olman gerek.

• Eğer elinde nakit para varsa son ödeme tarihinden önce yaptığın ödeme miktarı kadar artar limitin.

0|0
    0|0
  • Ayrani yok icmeye tahtirevanla gider micmaya nedense aklima geldi,yapmayin etmeyin boyle

0|0
    0|0
  • ödemelerine bağlı fazla geçiktirdiysen biraz zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...