Hayellerinizde kendi yarattığınız kişiler var mı?

Hayalinizde yarattığınız karakterler var mı kendinize ait bir dünya yapamadıkalarınızı yaptığınız ve istediğiniz kişiler var mı ve onlarla konuşur musunuz merak ettim

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hayalimde ben çok farklı biriyim. Zekam düzeyim 400 üzerinden 400. Tüm savaş yöntemlerini biliyorum. Çok sayıda yoldaşım var. 5 haftalıkken konuşmayı, 3 yaşında insanların zihnini okumyaı, 9 yaşın lazer fırlatabilmeyi, 12 yaşında insanların düşüncesini kontrol etmeyi, 17 yaşında eşyaları hareket ettirmeyi, 37 yaşında tesadüf eseri göktelenden düşerken uçabilmeyi ve 127 yaşında ölmeyi keşfediyorum. Öldüğümde dünyanın hemen her özelliğini değiştirmiş oluyorum. Sayısız icadım var ve bunları gerekli durumlar için kullanıyorum. Bu da 16 yaşındayken yaptığım sayısız savaşlardan biri: link

0|0
    0|1
    • hahah süper

• hayır o değil yazan arkadaş ne ayaksa artık bana yöneltilen şeye hayır diye cevap veriyor neyse hayallerine süper dedim biraz daha okuyup seçicem sakinnn ol

• O sana demedi bana dedi. Onun yorumuna bir şey yazmıştım, o cevap verdi.

Erkekler Ne Diyor 13

• var beni hayallerim yaşatır eskiden er gece hayallere dalardım müzikle birlikte hemde

1|0
    0|0
  • Her gece başımı yastığa koyduğumda apayrı bir dünyaya giriyorum. Aynen özetlemişsin yaptıklarımı, soru detayında.

1|0
    0|0
  • Hayallerim Yok

0|0
    0|1
  • Dünya harikası cennetten gelen Güzel bir kadın..

1|0
    0|0
  • IIııIııı.

:

0|0
    0|0
  • :D yok hayallermde sadece kız arkdşlarımı düşünürümama kötü huylarını iyi yönlere çekerek hayal ederm mesela evli oldgmuzu ve çok güvenlr ço ksadık çok iyi biri oldgnu düşünürüm ana karekterlere karışmam yani.

0|0
    0|0
  • adımın neden BaTuBa olduğunu sanıyorsunz :)))

0|1
    0|0
  • şizofren denir onlara...

0|0
    0|0
  • hayal gücüm çok geniş çok kitap okudum zamanında ama özenti duyduğum olmadı hayaller aleminde gezinirim gönlümce takılırım...

0|0
    0|0
  • ben geneelıkle hayallerımde cameron ,angelına,alexis,paris gibi bayanların birleşiminden bir bayan oluşturuyorum...

0|0
    0|0
  • Hayalim yok hayal kuranlar yalan kişiler..

2|0
    1|1
  • evet hayallerimde hep bir kız var keşke öyle biri çıksa karşıma :)

0|0
    0|0
  • e var tabii masturbasyon sırasında çok işime yarıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben olan insanlara bile tam inanamamışken, hayalimde kimse var edip inanamam.

1|0
    0|0
  • ooo bende de var ondan biri var her an her dakika yanımda sürekli konuşuyoruz her şeyi bir türlü susmuyor

1|0
    0|0
  • İlk okulda meleklerim vardı sınava birlikte girerdik o otursun diye yanıma hep tek otururdum

Sonra küstük şeytanım geldi .

1|2
    1|0
  • İleride eşim olacak insan var. Ya rüyalarıma girer ya hayal olup gider zaten.

2|0
    1|0
  • İcimde.konustugum.birisi var ama.ben yaratmadim onu.ayni bana.benziyo :)

Hayal tanimadigim kisiyle kuramam

0|0
    0|0
  • hayır.eşitiz.hemen hemen.

0|0
    0|0
  • amanın kimsecikler duymasın .var.

0|0
    0|0
  • Vardı..

0|0
    0|0